"O"nun bana sarılmasını beni ne kadar çok sevdiğini söylemesini özlüyorum. Karşıma çıkar mı ki "o"..

Herkese rağmen benim özel olduğumu hissetiren, hatta dünyanın en şanslı kızı olduğumu hissettiren adamı özlüyorum. Birgün ne kadar çirkin gözüksemde bana güzel olduğumu söyleyen beni ben olduğum için seven yıllarda olsa ona teslim olmamı bekleyecek adamı özlüyorum. Gözyaşlarım aktığında yanaklarımdan o silsin istiyorum sıcacık kalbiyle beni sarsın onun kokusunu hissetmek kollarında kendimi güvende hissetmek istiyorum.. Bana "kadınım" desin istiyorum.. güçlü olmamı sağlasın yüzümde tebessüm eksik etmesin istiyorum..

Peki "o" çıkar mı karşıma? Bir kere çıkmıştı ama o.. "ö" değildi.. bunu 1 yıl sonra anladım.. düştüm kalktım.. sarsıldım güvenimi sarsıldı.. Ama anladım. hatta anlamakla yetinmedim büyüdüm..ders aldım..

özlüyorum.. olmayan kişiyi asla hissetmediğim şeyleri özlüyorum çok garip.. peki nasıl güveneceğim yine..

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Tekrar güvenmek için senin çaba, gayret sarf etmene gerek yok. Bırak " O " kişi gelip senin güvenini kazanmak için çabalasın. Bu yazdıklarının beklentisinde olan ve bu denli ne istediğini bilen bir bayana kısa zamanda " o " kişi denk gelir. Yeterki sen Sabırlı ol ve sukunetini, ağırbaşlılığını, sempatini koru.

Saygılar şelelecesine... :-)

1|0
    0|0
    • Cok guzel yazdin tesekkur ederim:) En onemlisi agirbasliligim degerim.. haklisin, baskalarinin gozunde basit gorunmek kimsenin hosuna gitmez

Erkekler Ne Diyor 4

• Seninkinin aynısını yaşıyorum..

Olmayan kişiyi özlüyorum , hayalini kurup hayaller kurup , hayalimdekini bulmak istiyorum bir kere yaşadım , hayatım darmadağan oldu.

Dediğin gibi , nasıl güveneceğim ? güveneceğiz ?

Hayat bu mu ? güvenin bir gittimi , tekrar güvenmek için karşındakinin ölmesi mi gerekli inanmak için ? öldükten sonra , güvenmek neye yarar.

Bence güven 1 gittimi , tekrar geri gelmez. Sadece geldiğini sanarsın.

0|0
    0|0
    • Haklisin.

Ama ya karsimiza biri cikarsa ve onu sevdigimiz halde güvenemessek? Öldükten sonra yaramaz seninde söyledigin gibi. Basta onu gercekten 'o' saniyordum 1 yil boyunca kendimi avutmusum, meger degilmis sadece cocukca seylermis

• Bende öyle diyorum üzülmüyorum.. O benim ilk askimdi, belki ondan fazla kapildim. Cocuksuydu bence gercektende öyle .. Yasim daha 18 önümde kocaman bir hayat var Allah yasamayi nasip ederse tabii:) Bize aci cektiren kisiyi özlememiz sacma, ben özlemiyorum hatta cok iyiyim.. Belkide ilerde hayatimiza biri girecek ve ona "iyikide ondan ayrilmisim yoksa senle tanisamayacaktim" deriz. insallah :)

• İnşallah :) bende hiç kafama bile takmıyorum. Sadece o dönemleri hatırlayıp kendime gülüyorum , içimde hiçbir kırıntısı kalıntısı bile yok. Çok şükür :) hatta Allah'a şükürler olsun ki. Onu benden almış , bana layık olsaydı yanımda olurdu :) bu sözü unutma. Ve dediğin gibi ileride biri olursada '' İyiki , seni tanımışım '' diyeceğimizide unutma :)

• Bir gün ağlamak istersin yanında o olmaz.. Bağırmak istersin yanında o olmaz.. Elindekilerin kıymetini bileceksin asla pes etmeyeceksin.

0|0
    0|0
  • Çıkmaz..

0|0
    0|0
  • umarım çıkar link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...