Arkadaslar omuz kaslari olanlar var mı veya gelistirenler?

Arkadas bende gelistirmek istiyorum sikilastirmak degil omuz kaslarim olsun istiyorum direk nasil buyutebilirim hangi hareketi yapmam gerekir
ve goguslerimde kuculme olurmu oraya bir zarari olurmu?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• 2-3 Kg hafif ağırlıklarla çalışabilirsin shoulder press, next shoulder spor salonuna gidersen yardımcı olurlar ama sıkılaştırma daha iyi olur

1|0
    0|0
    • Teşekkürler :)

• Haklisin bende oyle dusundum zaten caktirma onlar oyle bilsinler ^_^ cok tesekkur ederim gercektenn :)

• Yardımcı olabildiysem ne mutlu :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Omuz kaslarınızı geliştirmek için lateral dumbbell raise, front dumbbell raise hareketleriyle başlayabilirsiniz. 1. ay sonunda dumbbell shoulder press hareketine geçebilir ve raise hareketlerinin ağırlığını biraz artırabilirsiniz. Genel olarak ilk ay press grubu hareketler omuz için yeni başlayanlara önerilmez. Göğüsler içinse "meme büyütme" yazım var bodytr. com'da, onu okumanızı öneririm. Başarılar.

1|0
    0|0
    • Cok tesekkur ederim yorum yapmaniz beni cok mutlu etti gercekten cok tesekkurler simdi bakicam onada :)

• youtubeden bak ne yapacagina. haftada 3 kere yap ve proteinli yigecekler ye ki kaslarin gelissin ama eger yemezsen kaslarin gelisecek diye daha cok beklersin

1|0
    0|0
  • 2 çift dambıl ile yere yatıp halter kaldırır gibi paralel şekilde kaldırıyosun.

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim gogus kaslarina bir etkisi yok dimii

• Rica ederim spor çok güzel birşeydir sakın bırakma

• Umarim bende de guzel olur :D

• gidebiliyorsan spor salonuna git. Gidemiyorsan eve agirlik al evde calik.

1|0
    0|0
    • Kosndisyona gidiyorum haftada 2 gun yeterli midir hafta sonlari?

• Olur olur. Ornek veriyorum 2 ay degil de 3 ayda olur. Ama olur yetrki sen iste

• Cok sagolll :)

• benımkı dogal ozel bı gelısme olmadan kaslrım var cok sukur

1|0
    0|0
  • olmaz olmaz

0|0
    0|0
  • Dambıl al yana açış yap 😫

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.