Arkadaşlar kas kaybetmek ne demek? ve neden önemli?

Kas kaybetmek ne demek ğazartesi fitnese başlicam kardiyoda var içinde kas kaybetmek neden önemli kas kaybetmek nedir ve kaybetmemek için neler yapmam lazım 10 kilo fazla var 60 kiloyum 50 olmak istiyorum?

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• Kas kaybetmek dengesiz diyet ve agir kardiyo yaparsan kaslari yakar cunku kaslar yaglardan daha hizli enerjiye donusur kaybetmemek icin protein agirlikli diyet uygulaman lazim

0|0
    0|0
    • Peki teşekkürler kas yapmakta istemiyorum ayrıca

• Kas diyince arnold gelmesin direk haraket etmeni saglayan butun yapi kas yapindir buna kalp de dahil

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Kas kaybetmek kasların erimesi kısaca protein odaklı diyet yap ;)

0|0
    0|0
  • Sen Bir Harikasın isimli kitabımda bu konuyu çok detaylı işledim, oradan faydalanabilirsiniz. Kas kaybetmek yaşla birlikte kaçınılmazdır ancak yetersiz beslenme ve hareketsizlik bunu hızlandırır. Arzu edilen veya faydalı bir durum olmadığı gibi sağlık açısından genel olarak riski artırır.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler araştırıcam yaşım 20

• yağmı yakmak istyorsun sen anladıgım kadarıyla.. kasdan 10 kilo kaybedemezsın

0|0
    0|0
  • Kas kaybetmek çok fazla kardiyo yapma sonucu vücudun enerji kaynağı olarak yağları değil kasları yakmasıdır kardio ağırlık antremanı ile birlikte yapılmadır özellikle internetti abuk subuk isveç vs diyetleri kas kaybı ve su kyabına sebep olur

0|0
    0|0
    • Kas kaybedince noluyor peki

• kasların eriyor işte fit bir görüntü olmaz ayrıca sağlık açısından zararlı.

• yaşla oluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kas kaybetmemek için protein tüketmeli ve kaslarını çalıştırmalısın. kas kaybetmek deyince sadece koldaki bacaktaki kaslar akla gelir ama bir de istemsiz çalışan kaslarımız var. mesela kalp kasları. onlar erirse kalbin durur ya da yırtılmalar meydana gelir. ritmi bozulabilir.

0|0
    0|0
    • Bayağı önemliymiş peki teşekkürler

• ever kas kaybı yaşamamaya dikkat et. bu sadece kalple alakalı bir örnekti diğer iç organların da etkilenir.

Yükleniyor...