Sorum kilolu olan bayanlara cevaplarsanız sevinirim?

kilolu bayanlar cevaplarsa memnun olurum Siz zayiflamak icin ugrasirken kilolu bayanlardan cok ama cok hoslanan kisiler oldugunun farkindamisiniz belki begenmediginiz ayrintilari nasil suzdugumuzun dar kiyafetler giydiginizde kilolarinizin belli oldugundan dolayi aynanin karsisinda kapatmaya calisirken biz o muthis gobeginizi kalin kollarinizi bacaklarinizi hayal ediyoruz kolunuzu kaldirdiginizda kolunuzun sarkmasi tayt ya da dar seylerde kalcalarinizin gobeginizin buyuklugunu tshirt giydiginizde sutyenden sirtinizin tasmasini kat kat olmasini otutdugunuzda gobeginizin kat kat olmasi yumusacik yururken ayakta dururken ust bacaklarinizin birbirine surtmesini ayaklarinizi koltukaltinizi boynunuzu herseyinizi arzulayan benim gibi bir cok erkek oldugunun farkindamisiniz lutfen rejimden once bir kez daha dusunun sizi bu sekilde begenen arzulayan birilerinin oldugunu hemde hic bir fit kadinin arzulanmadigi kadar ben boyle yazinca cok mu cirkinsin cok mu abazasin gibi erkek gorusleri oluyor asla ac degilim saglikli iliskilerim var 180 82 kilo yakisikli biriyim sadece begenim bu yonde umarım yadırgamazsınız saygı çerçevesinde cevap verirseniz çok memnun olurum tamam kabul ediyorum genel beğeni fit kadın ve erkekler ama benim gibi düşünen o kadar çok insan var ki anlatamam yeterki biraz daha dikkatli bakın cevrenize ve biraz daha şans verin size yaklaşmak isteyenlere

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Eğer bir kız sagligini bos verip guzel gorunmek için sisman kaliyor ise zaten salaktir. Guzel gorunmeye calisirken diyabete yakalanacak bel bölgesindeki yaglarla kalp hastalığına yakalanacak haberi yok.

Her seyden once saglik efendim. Güzellik zaten gorecelidir zayif ve guzel kizlar da çoğunlukta

1|0
    1|0
    • tabiki öyle sağlık için zayıflamaya çalışanlara lafım yok ama birde gerçekten beğenilmediğini düşünerek kendini paralayan kişiler var

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Hacı abi nerden geliyor bu merak

1|0
    0|0
  • iyi ederler

0|0
    0|0
Yükleniyor...