Ne kadar takımınıza bağlısınızdır ? Ciddi anlamda takımınız için neler yapıp nelerden vazgeçtiniz ?

Bazıları lig tv'den bazıları kahveden takımlarının maçlarını izler bazıları ise internetten nadir insanlar vardır ki takımları için gerçekten bütün hayatlarını feda ederler ? siz hangi takımlısınız ve takımınız sizin için neyi ifade ediyor ? Ne kadar holigansınız ?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahçe'ye bu sezon 2-1 yenildiğimizde 1 hafta boyunca aksi, gergin olacak kadar. Ertesi günün sabahında üzgünümdür diye 3 arkadaşımın sabah beni uyandırmaya gelip süpriz yapması kadar, sezon bittikten sonra bile GS tvden maç tekrarlarını izleyip, önceden atılmış olan gollerin kimilerini izlerken gözlerimin dolması kadar. SARI nın yanında KIRMIZI yı gördüğümde gülümseyip , sokakta her Galatasaray formalı bir insanı gördüğümde kardeşçe sarılmayı isteyecek kadar;

SEVİYORUM SENİ GALATASARAY'ım...

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bunu gülerek izleyecek kadar seviyorum :D

link

0|2
    1|0
  • FEDA diyoruz daha nasıl anlatayım?

0|0
    0|1
  • hic biseyden vazgecemem

0|0
    0|1
  • Beşiktaşlıyım. Seviyorum aramız iyi

0|0
    0|1
  • bilekliğini yakıyorum kolye

0|0
    0|0
  • hiç kaçırmam maçları

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kombinesi olan dersleri aksatan.. kız arkadaşına beni bugün rahatsız etme ddiyen ve ertesi gün terk edilen bir insanım... ZATEN AŞKLAR HEP YALAN DOLAN , SONU hep acı hüsran ...Bize tüm sevdalardan geriye kalan SADECE GALATASARAY...

1|1
    0|0
  • galatasaraylıyım, önümüzdeki maçını hangi takımla yapacağını bilmem

1|1
    0|0
  • Cubukların mapus olsun biz yatacagız sana kalkan ellere kalkan olacagız! Dünya gördü böyle taraftar yok

0|0
    0|1
    • sabah sabah güldürdün sağol dayı

• Senin baskanın ıcerde olsa takımın kucucuk kalsa bak bakalım 2 fınal oynıcakmıydın.Tum baskanlar ıtıraf ettı bunu takım dagılırdı dedı

• Sordugun soruya gelen cevaplara katlanamayıp laf edeceksen soru sorma propagandanı yap git kardesım.Ben başkanların acıklamalarını soyledım sen baslasın fulyadan yokustan.Banane ya senın davulculugundan gıt ınsan dogra sen soru sorma

Yükleniyor...