Kafayı yemek üzereyim yardım edin lütfen... :(

Ben 1 Senedir biriyle çıkıyorum bu insan beni aldatmışdi bundan 5 ay önce genelevine gitmişdi neyse baya bi kavga ayrılık falan olmuşdü, ama sevdiğim için affetmişdim üstesinden gelirim diye düşünmüşdüm ama yapamıyorum hergün şüphe içindeyim kendimi bitiriyom resmen artık.. Bana yeminler etti annesinin üstüne bidaha yapmıcam bana güven diye. Ve dün dediki bana eğer yapmış olsam naparsın ayrılırsın tekrar affedermisin bende affetmem ben annenin üstüne yemin ettin diye affettim seni dedim..

Bana yardım edin napçam aldatıyosa nasıl öğrencem niye öyle bişey sorup beni şüpheye sokuyorki =(( Bide altını çizerek mesela dedi yaptım demedi yaptıysan iki gözün çıksın dedim tamam çıksın dedi :S:S napim sizce?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• 1.Onun yapdıgı zina en büyük günah bu

2.Kendine ve birazda evlenecegi kıza saygısı olsa onu yapmaz

3.Öyle birseyi yaptıgını bıle bile onu affetmen hata

Bunların hepsini geç kişisel fikrim dir bu ben böyle birsey yapsamda ki yapmamda farzetkı yapdım dıyelım bır daha o kızın yüzüne bakamam utancımdan yerin dibine girerim .

Bence yalan konuşuyor sana emin ol .

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• o nasıl yeminlerdr arkadaş sz çoçukmusnz insan kendini kontrol edemz mi nemiş bidaha yapmıcam annem üzerne yemn ederm yuhh artk !' sende de bu olaydan sonra güven zedelenmsi oluşmuş onu tamr etmende epey yol alırr şüpheler herzamn seni didikleyip durucak..

1|0
    0|0
  • bence biraz kendını sorgulamalısın neden baskasına gidiyoo ama gittigi genel ev burda bi düşünn ? evet aldatmıs kötü bişey ama burda sadece olayı erkege yukleme derim

1|0
    0|0
  • yine aldatack seni. ustelik de zevk bile vermeyen gir cik yapilan, orada belki de zorla tutulup hayatinin icine edilen bir kadini mal yerine koyarak aldatmis. boyle bir adami seviyorsan bizim bilecegimiz is degil tabi ki.

2|0
    0|0
  • dünyanın çivisi kaybolmuş :/

1|0
    0|0
  • O değil de aşık kadının hali başka cidden..

Ne güzel lan..

1|0
    1|0
  • yanlız 38 de yazmıs gercıde öyle adamdan hayır gelmez bırak gitsin

1|0
    0|0
  • zina mina yaşamayanmı var kardeşim 30 una gelip bakir adamdan ne hayır gelir çalışan demir paslanmaz derler hem ayrıca gayet açık sözlü ve çocuk yaşamasınmı evli değilsiniz diye onun ihtiyaçları yokmu bende ilk deneyimimi hayat kadınıyla birlikte geçirdim hiç sevgilim falan olmamıştı napim suçmu yaz okulum bir bitsin devamı gelicek tadını alan bırakamaz :D

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 3

• En başta affetmen hata.

1|0
    0|0
  • bence bu oğlan seni aldatıyo hiç sıkma canını he intikam mı alıcaksın çatır çatır aldat yok yapamam mı diyosun en acılı anında bırakıver köpeklerin hepsi aynı.aldatan aldatır affeden aldanır bunu unutma yaz bi yere lazım olur

1|0
    0|0
  • Senin hatan nerde biliyor musun? Seni aldatan insanı affetmişsin. Ondan sonrasını okumadım zaten. Affettiysen ondan sonra olanlara göz yummak zorundasın

1|0
    0|0
Yükleniyor...