Sizce bir kız hangi sporu yapmalı?

Yani kibar duran, aslında ben voleybola gidicektim ama hiç beceremiyorum. Voleybol dışında, fikri olan?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bosveer voleybolu falan fitnessa git ama sadece vucut istemiyorum dersen muay thai (tayland boksu) na gidebilirsin orada hem vucut gelistirir ve dövüş teknikleri öğrenirsin. Ama benim önerim p90xe başla 3 aylık bir egzersiz programı eğer bu egzersizi tam eksiksiz yaparsan kusursuz ve seksi bir vucudun olacaktır.

1|0
    0|0
    • Özel bir kursa gitmeye gerek var mı P90x icin?

• Teşekkürler

• Rica ederim

Erkekler Ne Diyor 14

• Bir kıza en yakışacak ve uygun olan sporlar jimnasitk, tekvando, atletizm. İlla ki spor olarak düşünme kültürel faaliyetlerde olabilir. Mesela, resim, tiyatro, müzik :))

1|0
    0|0
  • Okçuluk :D

1|0
    0|0
  • yüzme bence

1|0
    0|0
  • Bale en zarif spordur.

1|0
    0|0
    • Küçük yaşta başlanıyor ona maalesef :/

• Vucut yapiniza uygunsa eger yine de baslayabilirsiniz

• Kort tenisi veya okçuluk. İkisi de favorim.

1|0
    0|0
  • paran varsa kort tenisi. paradan bahsettim çünkü orta seviyede raketler bile bir kaç yüz lira ki lacoste un tenis kıyafetlerinin fiyatına hiç girmiyorum bile

1|0
    0|0
    • Para sorunu yok da, tennis de g*t baş açılıyo ben rahat edemem yani o etekle

• iç çamaşırı yerine sporcu sutyeni giyiyosun ustune atlet onun üstüne lacost iç çamaşırının ustune şort gibi taytları var nike ın dri fit onlardan giyip ustune etek giyersin. zaten terlemen için bunları giymen lazım

• yüzme tenis hoş sporlar

1|0
    0|0
  • Okçuluk :)

1|0
    0|0
  • Fitness

1|0
    0|0
  • jimnastik veya muay thai :) ben mesela muay thai yapıyorum

1|0
    0|0
  • kürek , tenis , voleybol

1|0
    0|0
  • Yaglı güreş

0|0
    1|1
  • hentbol oyna kız

0|0
    0|0
  • Basketbol candııııııııııııııır <3

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Jimnastik.

1|0
    0|0
  • bir kız dövüş bilmeli bu devirde çok lazım oluyor... ben hem wingchun a gittim ve şuanda da ise karateye gidiyorum

1|0
    0|0
  • Tiyatro egitimi almak istiyorum bende. Düşünebilirsin sende. Bırak sporu falan 😁

1|0
    0|0
  • Tenis

1|0
    0|0
  • tenis veya yüzme profesyonelleşebilirsin ;)

1|0
    0|0
Yükleniyor...