Acıktım ya siz n'apıyorsunuz?

nasılsınız arkadaşlar ? nasıl gidiyor ramazanın 2 .günüü :)

0|0
11|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• uzandım ezanı bekliyorum Allahın verdiği nimetleri düşünüyorum ve olmayanların şu an ne yaptılarını göz önünde bulunduruyorum birazdan evde kalan tavuk parçalarınıda kedilere vericem ne zamandır açlar yavrular :) - Geçen gün kaşar verdim yemedi ama nedense poğacayı yedi poğacada kıymalıydı heralde et seviyorlar :))

Not : Aynı bir aziz gibi mesaj attım ama cidden bunlar geliyor hep ramazdan aklıma.

0|0
    0|0
    • bide 61 gün tutucam bir kere bozmuştum zorlanmıştım üzüldüm içimde kaldı telafi edicem. 3 ay oruç tutcam toplam.

• hahah çok iyii :D allah sabır versin. ver tbi onlarda bi canlı

• şarkı dinliyorum.

0|0
    0|0
  • bütün ramazan devam edicek demi bu geyik, burçlara ara verdik en azından

0|0
    0|0
  • Açlıktan çok dilim damağıma yapıştı, ama az kaldı.Top patlasın buz gibi suyu dikicem kafama.

0|0
    0|0
  • napalım tıkınıyoz

0|4
    5|0
  • iyiki yılda 1 ay demekki 12 ay olsa ölürdünüz.çokmu zor bunu yapmak acaba.gün sayanlarda sanki zindana düşmüş gibi geliyor birde takvim yada imsakiye işaretleyenlerdende pek hoşlanmıyorum

0|0
    0|0
  • Düşük tansiyon olduğundan oruç tutamıyorum ne yazıkki

0|0
    0|0
  • suuuuu 1 damla suuuuuuuu

0|0
    0|0
  • ölü gibiyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Gayet iyi durumdayım aman aman bi açlık yok sadece canım tatlı istiyo hepsi bu

0|0
    0|0
  • iyi durumdayım cok şükür az acıktım :D

0|0
    0|0
  • İftarımı yaptım çok şükür sahuru bekliyorum :D

0|0
    0|0
  • Bizde acıktık şekerim :))))

0|0
    0|0
  • iyi gidiyor..

0|1
    0|0
  • Sadece yorgunum. Uzandım iftarı bekliyorum.

0|0
    0|0
  • bende acıktım ayol .susadım da .daha var iftara hep bu saatlerde acıkıyor insan

0|0
    0|0
  • Harika. 28 güncük kaldı

0|0
    0|0
  • iyi geçti

0|0
    0|0
  • Duşuk tansiyon hastasiyim.. Hollandada yaşiyorum burda iftar saat 10 da oluyor turkiye saati 11 yani.. Arada bir başim dönuyor ama sukur rabbime tutuyorummmm :)

0|0
    0|0
  • basim donuyo acliktan :p

0|0
    0|0
Yükleniyor...