Eski sevgilimi takip etmek?

1.5 yıllık bir sevgilim vardı ve biz onla evden kaçmıştık sonra ailelerimiz bizi buldu. Ve biz ayrıldık. 4-5 ay facebookunu falan kapatmıştı numarasını değiştirmişti haber alamıyodum ve çok acı çekiyodum. 9 ay sonra yeni biriyle sevgili oldum mutluydum, kiiiii, bi gün facete dolaşırken eski sevgilimin yeni sevgilisinin facebookunu buldum tesadüfen. Beynimden vurulmusa döndüm hatta o gün çok içmiştim sevgilimde buna anlam verememişti.

2 hafta önce eski sevgilimin face açtığını gördüm ve nerdeyse her gün açıp profilini kontrol ediyorum. Sevgilisiyle fotoğraflarına falan bakıyorum. Sevgilimle aynı sınıftayız aynı evde kalıyoruz ve şu an karşımda kendi laptopında takılıyo bende açtım eski sevgilimin profilini inceliyorum.

Sizce bu ne kadar doğru? Ve bundan kurtulmak için ne yapmam lazım?

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşa yazık ediyrsn madem halen aklın onda neden bu kişiye haksızlık yapıyrsn unutmayrsn başka bryle bii süreliğine çıkma !

0|0
    0|0
    • Sevgilimi seviyorum, eski sevgilimi sevmiyorum ama bakıyorum öyle.

• Listemde değil hatta gerçek hesabımı da engellemiş ama benim fake hesabım var :)

• ozaman fake hesabını derhal yoket ve sevdiğin sevgilne odaklan...

Erkekler Ne Diyor 3

• O çocuga yazık o çocuga..

Geçmiş çöplük gibidir arkadaşım karıştırdıkça kokar geleceğine bak sen geçmişi karıştırırsan çok pişman olursun

0|0
    0|0
  • yanlış tabikide engelle ve geçmişi bırak hayatında yeni birisi var ve senin değerini geçmişteki insanlar bilmedi çünkü şimdi hayatında değiller

hayatında olan ve seni mutlu edenlerle hayatına devam et

0|0
    0|0
  • bundan kurtulmanın bi kaç yolu var kendini ondan sogut boyle biri bu vs vs diye vede her sosyal ortamda bas engeli etkisini görceksin gözünde büyüttüğünden zor gelebilir ilk baslarda ama dediğimi yaparsan emin olki farkı görceksin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yaptığının doğruluğunu yanlışlığını boşver ve bir an önce bundan kurtulmaya bak. Bir uzmanın tavsiyelerini filan al.. Olmaz böyle =s

0|0
    0|0
  • Çok yanlıs öğrenırse eger senı terk edebılır kendıne gel ..

0|0
    0|0
  • elindekinide kaybediceksin akıllı ol az

0|0
    0|0
  • GERÇEKTEN ANLAMADIM..

0|0
    1|0
  • bisey olmaz.takıpten zarar gelmez.

0|0
    0|0
  • çok garip ben sevgilimle evden kaçsam evlenmeden bırakmazlar bizi :D... nese olur böle bende yapardım bizamanlar biraz zaman geçsin saçmaladını anlıcaksın ve vazgeçeceksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...