Bugün eski sevgilim, eski sevgilisinin kapısının önünde bekliyordu motorla falan geçip duruyor artistlik yapıyor...

Bugün eski sevgilim eski sevgilisinin kapısının önünde bekliyodu motorla falan geçip duruyo artistlik yapıyo aklı sıra bende sinir oluyorum bende ordan falan geçsem o sırada dikkatini çeker miyim acaba kızın çıktığı var zaten ama hala önünden geçiyo tribe giriyo gerizekalı :@ napcam ben ya hala seviyorum :S

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• seviyorsan umursama desem etkili olacagını sanmıyorum o yüzden sadece şunu söyleyeyim asıl yapmak istedigini yapıyor çocuk seni sinir ediyor... bırak ne yapıyorsa yapsın ya erkek milleti sonuçta birşey diyemem hepsinin görüşü çok ayrıdır... ama bunun yapmak istedigi belli seni sinir etmek ilgi çekmek yapacagın tek sey hayata kaldıgın yerden edindigin tecrübelerle devam etmek olsun... sen onun üstüne düştükçe daha çok canın yanacak arkadasım... bırak gitsin unutmaya çalış biranda unut demiyorum yavaş yavaş unutmaya calıs bu arada hüzünlü müziklerden kaçın elinden geldigince pop olabilir yabancı sarkı olabilir bunları dinle... ona ne kadar yaklasmaya calısırsan o kadar için acıyacak çünkü hala seviyorum diyorsun... sen boşver o seni düşünsün kendini biraz zorla mesaj atma arama herhangi bir arkadasına konuyu sen açma onunla ilgili konuları başkaları açtıgında da çocukluktu boşver bu konuyu kapatalım de... uzun lafın kısası seni üzen birisiyle geri barışsan ne kadar mutlu olacaksın bence bu soruya yanıt vermelisin kendin...

0|0
    0|0
    • üşenmedn mi adamım bunları yazarken!

• doğru söylüyosun ama onu pişman etmek istiyorum çok üzdü çünkü beni

• bırak onları bu düşünsün sen hayatına devam et...

Erkekler Ne Diyor 2

• lahmacun sipariş et dükkandan çağırsınlar gider.

0|0
    1|0
  • giden gitsin kalan sağlar senindir metodunu uygula

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...