Sizce Cesare Prandelli İle Yollar Ayrılmalımı?

Sabri ve Eboue Veysel den dahamı kötü oyuncu? Hadi Eboue ve Sabri ye gıcıklığın var o zaman Tarıkı sağ bek oynat sol beke Hakan Baltayı koy bunudamı düşünemiyorsun? Telles ve Bruma gibi oyuncular böylesine bir maçta neden kadroda yok? Yabancı hakkımızı neden Emre Çolak Hamit ve Yekta dan fazlası olmayan hatta eksiği olan Dzemaili den yana kullanıyoruz? Amrabatı kontejan açmak için yolladın yerine Pandevi aldın nerde bu Pandev? Başta Sneijder olmak üzere bazı futbolcuların Prandelli den memnun olmadığı ortada yeni gelecek başkanın yanında yeni teknik direktörüde yanında gerektiğini düşünüyorum sizde Prandellinin görevi bırakması gerektiğini düşünüyormudunuz?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Prandelli' ye sabredilmesi gerektiğini düşünsem de, bugüne kadar ki maçlara baktığımızda sahada oynayan kadronun nasıl bir sistemde oynadığını anlamıyorum...

Dün akşam ki derbi maçında defansı ve hücumu ne üzerine yaptık, anlam veremiyorum... Şapkadan tavşan çıksın diye bekliyoruz, dün akşam ki derbide de şapkadan tavşan çıktı ve rüzgar bizden yana oldu... Alves kırmızı kartı gördükten sonra fenerbahçe afalladı, ona rağmen hücumda üretken değildik, sonrasında Sneijder başlarım böyle işe deyip iki tane enfes gol attı. Fenerbahçe' nin son golüne yorum yapmıyorum, bu kadar saçma bir oyunda o gol öncesi top dışarı çıkmış çıkmamış umrumda değil... Sistem görülmüyor ortada...

Prandelli nasıl bir ivme yakalamaya çalışıyor bilemem, velakin bu şekilde bu takım başarısız olur... Yeni yönetimi bekleyeceğiz şimdiden, büyük ihtimalle Prandelli gönderilecek...

Prandelli umarım kalan maçlarda seviyeyi yükseltir, ortalamayı bari yakalayalım, ama böyle olmamalı.

cut.

0|1
    0|0
    • İki başkan adayıda Prandelli ile devam edeceğini söyledi inşallah Duygun Yarsuvatın listesindeki Abdurrahim Albayrak duruma müdahale eder.

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben hala takimi oyunculari kavrayabildigini taniyabildigini dusunmuyorum ama ayrilmasin duzen alt ust olmasin tekrar

0|1
    0|0
    • Düzenimiz şu an alt üst durumda zaten. Her maç bir iki oyuncunun olağanüstü şeyler yapıp bizi kurtarmasını bekleyemeyiz. Takım halinde organize bir takım görüntüsü çizmeliyiz ve Prandelli geldiği günden beri iyi çok iyi oynadığımız bir maç hatırlamıyorum. Olması gereken Oyuncular kadroya giremiyor Oyuncular kendi mevkileri dışında çok farklı görevlerle oynuyor. Prandelli takımın DNA sını bozdu resmen iyi bir teknik direktörle yeni bir hava yakalayabiliriz

• Duzenden kastim alisma sureci zor oluyor o yuzden. Neyse bakalim ilerleyen zamanda gorecegiz

• Geldiğinde de hiç istememiştim zaten ayrılmalı.

0|1
    0|0
  • Gitsin gitsin yerine ligi tanımayan yabancı biri gelsin :)

0|0
    0|0
  • sneijderi yanlış mevkide oynatıyor gitsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bence gitmeli dünkü galibiyette payı yoktu gibi birşey böle futbol olmaz sölediklerinde son derece haklısın Hamit Emre ikilisi girdi maçın gidişatı değişti.

0|1
    0|0
  • bir fenerbahçeli olarak söylüyorum... kesinlikle prandelli galatasarayın hocası değil dün snijder attığı gollerle adeta tüm takımı kurtardı bu kadar kötü olduğunu hatırlamıyorum galatasarayın kendi sahasında sonuçlar aldatmasın çok eksiği war takımın her maçtada bir kurtarıcı cıkmaz

0|1
    0|0
    • bir galatasaraylı olarak yüzde yüz haklısın ama şuda var ismail kartalda fenerin hocası değil ikiside bu seviyeyi haketmiyor

• yazdıklarının altına imza atarım dün kadro açıklandı bruma ve tellesi türübümnde görünce eyvah dedim bencederhal gönderilmeli bu adamdan bir cacık olmaz

0|1
    0|0
  • Bence ayrılmalı mal bu adam tellesle brumayı kadroya almadı akıllanmıcak bu adam veysel mac boyunca döküldü. Şu ideal kadroyu oluşturamadı gitti fatih terim nerden kazanıyordu her mac ideal kadroyu cıkarıyodu

0|1
    0|0
  • Prandellinin gelmeai kötü oldu en azindan mancini geçen sene kötüde olsa gitmemeliydi bu sene manciniyle başarili olabilirdik. Sistem oturuyordu, veysel kazmasi defolsun.

0|0
    0|0
  • sezon sonuna kadar kalsın

0|0
    0|0
  • Defolsun gitsin sabriyi istiyoruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...