Dostluklar bir gün biter mi?

hepimizin sevdiği arkadaşları dostları vardır. bir gün gerçekten dostluklar biter mi yabancı gözüyle bakarmısınız arkadaşınıza?

0|0
15|16

En İyi Erkek Görüşü

• bencil menfaatlar girmediği sürece asla ve asla bitmez,çocukluk arkadaşlarım ve dostluklarım halen sürüyor,

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• bence dost diye birşey yok . sadece samimi arkadaş var. ve samimi arkadaşlıklarda biter tabi,yabancı gözüyle değil birbirmiz düşman gözüyle gördüğüm eski arkadaşım bile var

1|0
    0|0
  • Bu devirde her şey olabilir..

1|0
    0|0
  • Evet bakarım.Hatta dosttan düşman bile olunabilir. Bu zamana bağlı birşey. Karşındaki yeni arkadaşlar kazandıkça seni önemsemeyi ve içinde bulunduğu ortama ayak uydurmak ister. Erkek veya kız farketmez. Bu sebepten tanıdığın arkadaşın birgün bambaşka biri olarak gelebilir. Bitirmek veya bitirmemek sana kalmış.

0|0
    0|0
  • bitmez, bulabilirsen

1|0
    0|0
  • eyer geçek dostluksa bitmez yıllardır tanıdığım ve sevdiğim bi dostum var dostdan öte kardeşim bugune kadar okadar tartıştık ki küslüğümüz sadece 24saat sürer sonunda hemen beni affet kardeşim sende beni ve küslükten eser kalmaz o tartışlmalardan geriye sadece dostluk kalır :)

0|0
    0|0
  • eğer evine misafir gittiysen ve sana geliceni beklemiyoduk derse biter aga :)

0|0
    0|0
  • Bitene kadar bitmez diye düşünürsün... Bittiğinde hayalkırıklığı yaşar ve başka dostluklara toz kondurmamaya devam edersin...

0|0
    0|0
  • bazen yaşam tarzı iş hayat koşulları evlilikler vs bitiriyor ben çok gördüm ortaokul lisede samimi ama yıllar sonra yabancıymış gibi baktık birbirimize

0|0
    0|0
  • Bitiyor 10 sene görüşürüp 11. sene görüşmemeye başlayabiliyorsunuz

1|0
    0|0
  • dostlukların bir çoğu okull bitti mi biter..

0|0
    0|0
  • kesinlikle biter. o yuzden fazla kaptırma kendını

0|0
    0|0
  • Hakiki dostluklar hiç bir zaman bitmez. Öldükten sonra bile.

0|0
    0|0
  • Bitane dostum var onunla arama kimse giremez , bitmez yani hiç kimse için

0|0
    0|0
  • evet bitebilir

0|0
    0|0
  • Bitiyor, hayatta bitmez dediğim dostluk bitti hemde trajedik bir olayla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Bitirdim affetmeyi sevmiyorum.

1|0
    0|0
  • Çocukluk arkadaşımla şimdi iki yabancı gibiyiz.Önceden bende arkadaşlıklar dostluklar bitmez derdim.Yaşayınca anladım ki bitebiliyormuş.Bu sayede yeni birşey öğrendim.Hiçbirşeye olmaz gözüyle bakmayın.

1|0
    0|0
  • Evet bitebilir hiçbirşeye kesin ve net gözüyle bakmam her zaman her ihtimal söz konusudur benim için

1|0
    0|0
  • Evet biter bak aklıma bu parçayı getirdin. link

1|0
    0|0
  • Evet fiziki olarak biter . Aranıza bir konu girer bazen bir erkek bazen farklı görüşler artık birbirinize selam vermez hatta yolunuzu bile değiştirmek isteyecek halde olursunuz . Ama yinede tek başınıza kaldığınızda özellikle de zor anlarınız da özlersiniz eski dostunuzu keşke böyle olmasaydı dersiniz ruhen bitmese de evet . Dostluklar biter . Sonuç budur . Bu konuda özellikle ailenizin dediklerini dikkate alın benim annem derdi hep ne kadar yakın olursanız olun mesafeni koru işte bu söz gerçekten doğru tavsiye ederim size de .

0|0
    0|0
  • gercek dostsan bitmez.

0|0
    0|0
  • Dostluklar ve arkadaşlıklar bambaşka kavramlar. Arkadaşlık bitebilir ama ona sarılıp kardeşim diyerek ağladığın ve ondan güç aldığın biri varsa ki bu dostluğun da ötesinde bir şey bu bitmez, bitemez. Ve eğer gözleriniz konuşmanız için yeterse bu dostluk bitmez...

0|0
    0|0
  • bitiyor maalesef..kimi kimi bizim kimi karşımızdakinin isteğiyle...ben kötü değilde güzel anılarda bırakmayı tercih ediyorum..sonuçta bir gün kötü bir şey olsa yaşamında yine içimde bir yerler sızlar..mutlu olursa da belkide başkalarından çok daha fazla ben sevinirim..ne de olsa geçmişte hem sevincini hem kederini paylaşan bendim..

0|0
    0|0
  • bıter .

0|0
    0|0
  • Arkadaş ve dost farklıdır birbirinden, arkadaşlıklar bitebilir ama dostluklar bitmez

0|0
    0|0
  • Can Yücel demis ya, 'dün canim dediklerim bugun düşmanım olamaz benim hatırası kalır yaşadıklarımın...' aynen boyle gercekten.

0|0
    0|0
  • Yolda görsem selam versem mi diye düşünürüm. Oysa zamanında aynı tabaktan yerdik.

0|0
    0|0
  • bitmez,bitemez..

0|0
    0|0
  • biter.

0|0
    0|0
  • evet biter.

0|0
    0|0
Yükleniyor...