Aradaki yaş farkı...

Herkese merhaba arkadaşlar...

ben 92 doğumluyum Sevgilim ise 69...

inanılmaz derecede bi aşkla bağlıyım ona hergün görüşüyoruz nerdeyse kendisi doktor olduğu için 24 saat nobtleri oluyo haftada 2 gün öğünlerde bile kesin bişiler yapıp ona götürüyorum ki aç kalmasın oralarda.. biraz çapkın biri bişiler yaptığınıda biliyorum ama Aşık oldumm kenidime engel olamıyorum aslında engel olmak istemiyorum çünkü onunla çok mutlyum sizin bu duruma yorumlarınızı merak ediyorumm sizce sonumuz güzel olabilir mi ?

Güncellemeler:
Evli değil.. daha once 2 evlılık yapmıs cocugu falanda yok sık sık evıne gdıyorum zaten gunlerımız hep beraber gecıyo..
Seviyesını aşan gereksız kısılere cevap bıle vermemk istıyorum... surda durumdan bahsedıp fıkır almaya calısıyorum guzelce cevap veren herkese teskkurler ben onun doktorluguna gonul verdım ilk basta Cunku bende Ambulansta gorvlı yardımcı sağlık elemanıyım benmde param var cok sukur anlımın akıyla kazandıgım. bende farkındayım yaşının buyuk oldugunun !

0|0
31|39

En İyi Erkek Görüşü

• 23 yaş var arada. Yani adam 23 yaşında tıp fakültesinde hatunları götürürken, sen yeni doğmuştun.

Adam 30 yaşında ben hekimim diye mekandan kız kaldırırken, sen okula yeni başlamıştın.

Adam 43 yaşına gelipte 20 yaşında çıtır hatunu götürürken, sen gelip soru soruyordun. Ops pardon...

8|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 38

• güzellik senin aklın başında mı? 1) ailen bu kişiyle evlenmene izin verecek mi sence? 2) hadi verdi diyelim baban yaşındaki adamla ne yapacaksın? 3) sen 35 yaşına geldiğinde bu adam cinsel açıdan senin gibi olmayacak ne yapacaksın ? 4) fikirleriniz zamanla uymayacak çünkü yaş farkı çok fazla o zaman evliliğin işkence olmayacak mı? 5) çapkın biri diyorsun bişeyler yaptığını biliyorum diyorsun nasıl guveneceksin ? herkesin hakkında hayırlısı neyse o olsun.

6|0
    0|0
  • ben de diyorum benim neden sevgilim yok meğer benimki daha doğmamış :(

7|2
    0|0
  • Bkz. link

Adam seninle gönül eğlendiriyor gibi geldi bana, bir geleceğiniz olduğunu yada olacağını şehsen ben düşünmüyorum. Ayrıca evine gidip geldiğine göre bu kadar sık, cinsel birliktelik yaşıyorsunuz kanısına da varılabilir. Vardır diyemem ben ama eğer böyle bir şey varsa Korun genç korun. Dikkat et hemde buna, sonra kullanılmış, belki de hamile tek başına kalıverme.

0|0
    0|0
  • 23 yaş fark o askerliğini yapıp geldiğinde bile sen yoktun hayatta demekki bunu söylüyorsam baya bi çok olmaz derim en fazla 10-12 olsa neyse

0|0
    0|0
    • Adam tıp fakültesi mezunu. 23 yaşında askerde olamaz.

• onu bizde biliyozda normal şartlarda üniversite okumıyan için söylüyom halen anlamadın belli işte

• sonunda muhtemelen bi çocuk ve sen yalnız kalacaksınız. bu evlensenizde böyle evlenmesenizde. çünkü muhtemelen normal şartlarda senden 20 yıl önce falan ölecek :) aşık olmuş olabilirsin gözün hiçbişey görmüyo da olabilir ama biraz mantığını ön plana çıkarırsan olmıcanı hatta olamıcanı sen de anlarsın...

0|0
    0|0
  • bu kadar yaş afrkı çok fazla. Adam 5 yıl sonra başlayacak oflanmaya, rahatsızlanmaya, hastalanmaya... Ne yapacaksın o zaman. Aranızda bir ömürlük yaş var. 20 yaşındasın ama mantıklı düşünemiyorsun. Aşk güzel bir şey ama mantığını da kaybetme. Bu devran hep böyle sürüp gitmez ki...

0|0
    0|0
  • araştırmalara göre bir ilişkinin yürüyebilmesi için gereken en önemli şey, beraber problemleri çözebilme kabiliyetiymiş. yani yaş farkı ya da diğer farklılıklar etki etmiyormuş.

lakin.. sizinkisi baba kız gibi bişey olmuş.. evine de gidiyomuşsun onu tatmin etmekten başka bşey yaptığını düşünüyorum.. "kullanılıyosun eyy arkadaş uyann..""

1|0
    0|0
  • Oha , tam benimle annemin yaşı resmen. :SSS Bu nasıl bir gönüldür aga

2|0
    0|0
  • İngilizce eğitimine kafayı takmış ve uzun araştırmalar yapmış birisi olarak şunu derim ki: Türkiye'de İngilizce Eğitimi YOK. Çünkü, amaç öğretmek değil, para kazanmaktır. Eğer bulabiliyorsan Betty Schamper Azar'ın kitabını takip eden bir kurs bul. Ama asla bulmazsın. Tüö dünya milletleri 6 ayda bu kitaptan İngilizce öğrenirken Türkler öğrenemez:)

2 öğretmen keşfettim, gerçekten en iyiler. Bunlar Suat Gürcan, Rıdvan Gürbüz. Öğretme yöntemleri çok ileri. Kitaplarından tanıdım. Ama Ankara'ya kurs açmışlar: link

Ben, Boğaziçi Üniversitesi'nin kursuna gidiyorum 1 yıldır. Hiç memnun değilim. Otoparkı olduğu için, işime yakın olduğu için ve kampus güzel olduğundan gidiyorum. Asla memnun değilim. Şimdi Boğaziçini bırakıp bu adamların İstanbul Şubesini deneyeceğim.

0|0
    0|0
  • hesaplamaya matematıgım yetmedı ya bu nasıl yas farkıdır..bu sekılde bı ılıskı sanmıyorum kı gercek olsun..belkı senn duyguların saf ve temiz olabilir ama karsındakı ınsandan mutlaka suphe ederım..bulmus senn gıbı 20 lık hatunu gonul eglendırıyor senı kullanıyor dıe dusunuyorum..

0|0
    0|0
  • biraz capkin biri dedigin kisinin 20 sene sonra kusu otmez:) sonra senden daha capkinini bulamayiz...ileriyi dusun mantikli olun biraz yaa bu kadar keklik gibi dusmeyin birilerinin eline..

0|2
    0|0
    • ahahah süper bu

• :))seninde biraz gariplik var:)))dusunemiyorum simdi bu doktor amcanin bi tane oglu olsa ve bu garip kizi sevse nasil olur:))olaya bak baba oglunla kavga ediyor neden ayni kizi seviyrlr:)))turk filmi gibi yasayanlar var be:))

• bende ne gariplik var yahu .kıza bak kaç yaş büyük sırf doktor diye madem bu kadar dr meraklısı bu kız genç bir doktor tavlasın kesin çirkin anca amca tavlayabilmiş ahahaa

• Adam ünlü olsa seni şanslı görürler. Ünlü değilse kızım saçmalama derler. Tabi bunları iyi niyetli biriysen geçerli say. Yoksa genç yaşta doktor kocaya kapağı atim diyorsan başka. Velhasıl kelam senin bileceğin iş.

0|0
    0|0
  • Geçici bir eğlence olursun daha fazlası olmaz ne yazık ki

0|0
    0|0
  • Senin yaşın 20 adamın 43, senden 2 tane hayat yaşamışlığı var biraz mantıklı ol. Doktor olmasa yoldan geçen hangi 40 yaşlarında adama bakardın. Kendinide bizide kandırma. Evlenemezsiniz ama diyelim ki oldu. Çocuğun doğduğunda adam 45-50 olacak liseye geçtiğinde çocuk, senin adamın yaşı 55-60.

1|0
    0|0
  • Aradaki yaş farkı çok fazla ve benim düşüncelerimi aşıyor.

5-10 yaş nispeten kabul edilebilir ama fazlası..hayır.

Başka erkek mi yok yaşınıza ve kafanıza uygun?

0|0
    0|0
  • Ben sadece sonunuzu söyleyeyim sizin: Ayrılacaksınız.

4|0
    0|0
  • bende hastanede çalışıyorum. üstelik gencim. bana niye denk gelmiyo lan

1|1
    0|0
  • bayağı veriyorum diosun yanı. iyi devam et işte. adam eğlenceyi bulmus. tadını cıkarıyor. ne bekliyon yanı. sende evlen nasılsa boşar sonra :)

1|0
    0|0
  • 43 mü :) wuhuu :) aradaki 23 yaşı ancak bir tabutla doldurabilirsiniz genç :)

3|0
    0|0
  • senin gibi saf arkdaş varsa yönlendir bizede :P :D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 31

• yaş farkınız çok fazla. seviyor olabilirsin aslında buna sevmek diilde büyük hayranlık duymak demek daha doğru çünkü o yaşta bir erkek 20 yaşında bir kızı neleri seveceğini nelerden hoşlanacağını çok iyi bilir sana ona göre yaklaşır bu da seni cezbeder. yaşıtların gibi çocuksu diil daha olgun oturaklı olduğu için kendini onun yanında daha iyi hissedersin. ilişkinizin sonu ne olur kimse bilemez ama ailen onay vermeyebilir. sonuçta üzülen taraf sen olursun

0|1
    0|0
  • Kuzum , kendıne dıkkat et. Doktorlugunu cıkarırsan ne kalır geriye yaslı bır abı kalır. senle bence sadece gonul eglendıren bır adamdır kesın o. senın hıslerın onun umrunda bıle degıldır. cunku cok umarsız olabılıyorlar. ve duyarsız. kendını kandırma sadece hayranlıktır senınkı eger aşksa cıdden bılemem ama. sen daha genccecık bır pınarsın . sonunuzun guzel olacagını hıc sanmıyorum. her 7 yıl bır kuşaktır. aranızda 13 yaş var . yanı 2 kuşak fark var. sımdı sorn olmaz ama ılerde sorun olabılır. arkdsların bazılarının da dedgı gıbı ılerde cocugun olsa lıseye gıderken ona babalık yapabılcek mı? ya erkenden hasta olursa , zaten bır 5 yıl sonra yaslanıcak tamamen. Kuzum aşkın gecene kadr eglen dolan gez onunla ama gelecek dusunemezsın ... sen akıllı bır kızsın napacagnı bılırsn. Nasıl anlasabılecegnı dusunuyorsun 2 kusak farkı olan bırıyle canım benım. dikkat et. Iyı analiz et, onun karakterını cozumlemeye calıs. zaten vazgececeksn . aşkı bır kenara koy, mantıgınla hareket et yoksa pısman olursn

0|0
    0|0
  • Ben pek ihtimal vermiyorum güzel bir sonunuz olabileceğine. çapkın biriymiş bence sen ilk değilsin onun hayatında başka senin gibi genç kızlar vardır görüştüğü senden önce de ve hatta seninleyken de. o profildeki bir adam kendinden 20 küsür yaş küçük bir kızın kişiliğini değil dişiliğini sever. hem kendinde bir sorun olmasa o eşlerinden ayrılmazdı. sen şimdiden ona kendince hanımlık yapmaya başlamışsın evine gitmeler yemek yapmalar falan ama o senin kocan değil ki. yarın ayrıldığınızda kendini kullanılmış hissetmeyecek misin? evli olmadığın bir adama bu fedakarlık yapılmaz. ayrıca kimse hayranlık duyulacak üstün insan değil üstün olan da hayran olunacak olan da kendin önce kendine değer ver...onun cinsellik ihtiyaçlarını da karşılıyorsan fena halde kullanıloıyor olabilirsin.

1|0
    0|0
  • capkında zaten 2 tane eş boşamışş kendine yazık edicen, kendine ceki düzen ver.

2|1
    0|0
  • seni aldatmasını çok basit kaçamak gbi sölemşsn ama bnce bu konuda bşiler yapmalısın.onun dışında senin ona duyduğun aşk bağlılık çok güzel bnce

0|0
    0|0
  • Bence biraz da mantıklı olmalısın.. Senden 23 yaş büyükmüş yani sen 21 isen o 44 yaşındadır . Sen daha çok gençsin ve belli ki evlenmemişsin . Başka ideallerin olabilir ya da kendi yaşıtlarında bir kız arkadaşın olabilir . İnan daha mutu olursun daha çok güvenirsin... Bak kendin söylemişsin bir şeyler yaptığını biliyorum diye . Önceki 2 evliliği de bitmiş sana doğruları anlattığı veya aldatmadığı ne malum? Daha güzel aşkların olabilir mantıklı davran . Mesela evlenceğin kadınla bi çocuğunuz olsun istemez misin? Peki nasıl olacak? Bunun gibi ihtimalleri de düşünmelisin... Aşk bu tabi belli olmaz görmeden de bilemeyiz ama gözünü karartma derim. Soruna gelince bence sonunuz güzel olamaz , yani benim düşüncem bunlar sen bilirsin tabii . Hakkında hayırlısı olsun :)

0|0
    0|0
    • Imm, şey..

Soruyu soran bayan :)

• Fark etmemişim :) Ama yine aynı şekilde düşünüyorum . Ve bi kız olarak kendini daha çok koruması gerekir bence...

• Tabi çocuk konusu farklı bir şey hahahah :D

• Senin gibi onun hayatında kaç tanesi vardır biliyor musun? 20 yaşındasın çocuk değilsin artık bir şeyleri idrak edebilecek kapasitenin olduğunu düşünüyorum. Adam resmen seni kullanıyor , sen ne aşkından bahsediyorsun? Hadi diyelim ki o da sana aşık.. Çok değil 10 sene sonra pişman olacaksın.. Adam 55 yaşına geldiğinde sen 30 olacaksın. Yaş farkını geçtim yaşam farkınız aratacak.. senin isteklerine cevap veremeyecek.. Aşk yaşa başa bakmıyor palavralarını unut. bu işin oluru yok arkadaşım. Çek kurtar kendini.

0|0
    0|0
  • görüntü olarak nasıl biri amca

3|0
    0|0
  • Etiketi seni çekmiş anacım, aşık olma falan kendini hiç boşuna kandırma.Bir şeyler yaptığını bile bile ona yemek yapmak evine gitmek anca paraya tama edenlerin işidir.Sende parasına, kariyerine tama etmişin.O da işte 92lik bir dilber bulmuş tamam.Karşılıklı mutualist bir yaşam :/

1|0
    0|0
    • agır olmuş :/

• snde haklısın tabi.

• buna katılıyorum kız aldatıldığını bile bile yemek yapıyormuş ben olsam o yemeiği kafasına atarım burda gerçek sevgi yok .gerçekten aşık olan kadın aldatılmaya tahammül edemez cıngar çıkarır

• kizlar kendinizi kullandirtiyosunuz sonra sonra yok erkekelr neden böyle aman efendim siz erkekler icin nefes alsak yeter falan filan, yapmayin böyle. erkek gibi konustum ama hakliyim ya .)

0|0
    0|0
  • Yok canım şaka yapıyorsun o 89 falan olcaktır hata yaptın dimi :)

1|3
    0|0
  • Baban yaşında,kesinlikle bitirmeni tavsiye ederim cunku doğru dürüst bir adam olsaydı kızı yaşındaki cocukla çıkmazdı.

0|0
    0|0
  • Kızı yaşındasın, seninde baban yaşında neredeyse.. Belli ki paylaşımlarınız var güncellemene istinaden..Farklı amaçlar olabilir, ileriyi düşün ve çok iyi bir karar ver derim, aşkın yaşı yok olayı burada pek işlemez sanıyorum ki..

1|0
    0|0
  • Çok merak ediyorum öpüşürken miden bulanmıyor mu? İnsan kahvedeki dedeleri öpmüş gibi hisseder la kendini.

0|0
    0|0
  • insan yaşamadan anlamıyor iyiyi kötüyü burda ne söylenirse söylensin amlaşılan ayrılma taraftarı değilsin o yüzden devam et nasılsa üzüleceksin yaşayarak öğren belki ders alırsın

0|0
    0|0
  • Sen kararını vermişsin,senin hayatın.

1|0
    3|1
  • ) sonunuz ne olacak bilio musun hevesiniz geçecek birbirinize hakaretler küfürler... iş iddiaya binecek her şey o zaman daha beter olacak...

0|0
    0|0
  • 20 yaşında bir kızın o yaştaki adama aşık olması normal .büyük ihtimalle doktor falan diye karizmatik görüyorsun adamı .bak benim sevgilimle da aramda 11 yaş var .ama seninki çok fazla .bide çapkınmış öyle diyorsun .onun ana aşık olması pek normal değil o yaştaki erkek sana ilgi duyoyorsa o adama güvenme derim .kullanılır atalırsın

0|0
    1|0
  • Baban yaşındaki adamla ne isin var? Davul bile dengi dengine..

Karaktersiz bir adam ayrıca ki, senlerden başkalarıyla da beraber.

Sen de korumak adına çapkin diyorsun.

Ayril ve kendi yaşıtın birini bul adam mı kalmadı ya...

0|0
    0|0
  • ne aski beeee kendine gel askmis 20 sene sonra görürüm ben senin askini ..gencecik kizsin az kendi degerini kendin bil

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    11
Yükleniyor...