Türkiye gerçeğini suratımıza çarpan bayan... Ne düşünüyorsunuz?

Kenan Işık`ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmada dün akşam çok çarpıcı bir yarışmacı vardı... 35 yaşındaki Elif Ayça Seren URAL, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun. Bir kız bir erkek çocuk annesi olan Ayça, Şişli meydanında simit satıyor, eşi de geceleri bisikleti ile çay satıyor. Türkiye`nin korkunç gerçeğinin bir kez daha yüzümüze çarptığı yarışmada Ayça, sadece seyirci ile joker hakkını kullanarak 15 bin lira olan baraj sorusunu geçti. Jokerlerini kullanırken cimri davranacağını söylen yarışmacı, bir sonraki programda diğer joker hakları ile bir milyona ulaşmayı hedefliyor...

link

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• evet bende izledim pek şaşırmadım zira bu ülkede okumak bile gereksiz torpilin olsun en iyi yerde i bulursun yani .

0|1
    1|0
    • en iyi cevap seçilmilş .bu bir gerçek .iki yıllık mezun kızı aldılar mesela bir iş başvurusuna gittim .ben mühendisim onu alıyolar neden torpili var .benim bildiğimin yarısını bile bilmez yani .ama burası türkiye bazen burda yaşadaığım için üzülüyorum

• Torpiller işlemiyo artık eskisi gibi.

• ahahha sesli güldüm valla .kızım sen bu ülkede yaşamıyorsun sanırım yada iş hayatında değilsin

Kızlar Ne Diyor 10

• inşAllah güzel bir meblağ kazanır ve gelecekleri daha aydınlık olur... malesef ki malesef bu ülke de geleceğinin güzel olması için ne okumak, ne bilgi sadece para lazım...

0|2
    0|0
  • Yalnız bir ayrıntıya dikkat çekmek istiyorum. Kadın çocuğu doğduktan sonra kendi rızasıyla gazetecilikten vazgeçmiş, hükümet yanlısı değilim hiçbir zaman da olmadım, olmayacağım ama uçan kuştan da devleti sorumlu tutmayın artık. Umarım hak ettiği parayı kazanır.

1|0
    0|0
  • Malesef ki kimisi üstü kalsın derken birileri 25 kuruşu olmadığı için ekmek alamıyor..

1|0
    0|0
  • Allah gönlüne göre versin mutlu ayrılır ordan insallah

0|1
    0|0
  • Her simit satan veya çay dağıtan aç diye mi nitelendirilmeli?

2|0
    1|1
  • inş hedefine ulaşır

0|1
    0|0
  • Allah yardımcıları olsun inş işte hayat:(

1|0
    0|0
  • Ne güzel iş yok diye ağlanacaklarına çalışmayı seçmişler. Türkiye böyle bir ülke.Okumanın değil önemli yerlerde tanıdığın olmasının ve sana artizlik yapana'Ben kimim biliyor musun?' diyebilenin işini gördüğü bir ülke.

0|0
    0|0
  • Eee biz ne yapalım

0|0
    1|1
  • torpil lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• valla aç değiller diye düşünüyorum kazanıyorlar para ama okumuş birinin böyle bir işle uğraşması revamıdır..yoksa dilencilerde acayip vole vuruyo ama ne biliyim bazen statü istiyor insan...

0|1
    0|0
  • Allah etsede iyi bi para kazansa

0|1
    0|0
  • Neden korkunç gerçeği olsun ki... Karı koca hayatlarını idame edebilmek için çalışıyorlar... Üstelik kimsenin emri altında olmadan... Bundan daha büyük bir mutluluk var mı...

0|1
    0|0
  • Yazık kaç yılın okulda çürüsün,sonra simit sat...

Allah kimseyi bu duruma düşürmesin,üzüldüm. :(

0|1
    0|0
  • Hangi Türkiye gerçeği ?

0|0
    0|1
  • Umarım yüksek bi miktar kazanır.Hakediyor.

0|1
    0|0
  • bence şov yapıyor, ilk okul mezunlarının bile işbulduğu yerde nasıl işsiz gezer

3|0
    0|0
  • ben de fena bir okul bitirmedim bölümümün de önü açık ama 9-10 sene sonra okul veya dersane kantini açmak istiyorum,sıkıntılı ama güzel iş

0|0
    0|0
  • Bu ülkenin bir gerçeği varsa en büyüğü Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...