Hayatımın aşkı nerde? Siz hayatınızın aşkı olduğuna inanıyor musunuz?

ben bir gün doğru insanın, öbür yarım diyebileceğim kişinin karşıma çıkacağına inanıyorum. Ve o karşıma çıkana kadarda yaşlanıp bir kocakarı olsam bile o olduğuna inanmadığım biriyle evlenmeyi düşünmüyorum...Bazı arkadaşlarım hayal perest olduğuma inanıyor... Peki ya siz gerçekten dışarda bir yerde hayatımın aşkı diyebileceğiniz bir kişi olduğuna inanıyor musunuz?

0|0
11|12

En İyi Kız Görüşü

• Aynı kafadanız..

bende öyle düşünüyorum hatta hayalim bile var onun yapacağım şeylere dair gibi şeyler..

benim istediğim tek şey gerçekten aşık olduğum biriyle evlenmek güzel şeyler yaşamak bunun için ne kadar gerekiyorsa o kadar beklerim kendimi sevmediğim ve hiç bir duygu beslemediğim biriyle beraber olmaktan iyidir sadece onun aşkı olayım istiyorum ve bu yüzden bekliyorum..

bende inanıyorum bir gün çıkacak ve herşey bitecek o dediğim kişiyle bir biz olacağız :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 0|0
    0|0
  • Kendime göre standartlarım var zaten. Karşıma çıkarsa o olduğunu anlarım. Bir de karşına çıkması lazım tabi, o da şans işi. Çıktıktan sonra bir de tavlama kısmı var bir de onla uğraş filan. Bakalım ilerde neler olucak.

0|0
    0|0
  • inşallah bir gün bende bulurum hayatımın mı ömrümün mü sonsuzluğun mu olur artık

0|0
    0|0
  • aşka yer tayin edilemez rastlantılar ve hoşlantılar gittiğin ve gördüğün herhangi bir yerde olmanda öyle yıllardır seni arıyordum geyiğinden ibaret

0|0
    0|0
  • inanıyorum da genede onu beklerken bazı aparatifler alınabilir ne zaman bulacağım belli değil sonuçta:D

0|0
    0|0
  • evet çıkıyor inanıyorum ama dört dört luk zor ama insan kalp den dua e derse oluyor ınan ben buldum du ama rabbim ayır di bizi yanlızlik çok zor

0|0
    0|0
  • evet kesinlikle inanıyorum şu anki kız arkadaşıma çok uzun zaman olmadı ama yürekten inanıyorum onun doğru insan olduğuna inşallah bozulmaz

0|0
    0|0
  • mutlaka bi yerlerde olduğuna ve apansız karşıma çıkacagına inanıyorum

0|0
    0|0
  • hayır inanmıyorum,gerek de yok ya salla

0|0
    0|0
  • herşey maddiyata dönüşmüşken inanasım gelmiyor

0|0
    0|0
  • ben inanmak istiyorum :(

0|0
    0|0
  • tabi bunu diyebileceğim yüzlerce kadın vardır çünkü insan insana benzer hangisi denk gelirse artık.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• hayatımın aşkı benden uzakta iş nedeniyle ama az kaldıııııı haftaya pazar yanımda hayırlısıyla... çok özledim çooo...k.

1|0
    0|0
  • evet hayatımda.

0|0
    0|0
  • Evet bende bunu düşünüyorum hep ruh ikizimin olduğuna inanıyorum ve onu bulamadan ölüceğimi düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Ben artık o umudumu kaybettim. Benim yarım falan yok.

0|1
    0|0
  • hayatımın aşkı değil ama ruh ikizimi bulduğuma inanıyorum ve onunla olmaktan mutluyum huzurluyummm

0|0
    0|0
  • evet hayatımın aşkı robın'ım nerdesın :)

0|0
    0|0
  • Yukarı tükürsem bıyık , aşağı tükürsem sakal oldu benim için bu soru :/

0|0
    0|0
  • hayatımın aşkı çıkana kadar ölme eşeğim ölme hıh :)

0|0
    0|0
  • burdayim bebegim <3

0|0
    0|0
  • bence her insana göre bir kişi var ve herkes aşkını bulacak ben inanıyorum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...