Şu son bir ay içerisinde FSM köprüsü çilesini yaşayanlar, o gün neler hissetiğinizi açıklar mısınız?

şu son bir ay içerisinde FSM köprüsü çilesini yaşayanlar, o gün neler hissetiğinizi açıklar mısınız? en azından yanlız olmadığımı bileyim bu konuda

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbula iş için mülakata geliyordum, saat 8de köprüye vardık ve mülakat 1de idi. daha topkapıya arkadaşın eve gidip üstümü başımı ütüleyip yemek yiiyip gidicektim mülakata. Mülakatı kaçırıcam diye iycene triplere girmiştimki bi anda otobüs yavaştan harekete başladı . köprüyü geçmemiz 1 buçuk saat almıştı :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bi ilk gün Bomonti Tünelinde trafik milim milim ilerliyordu daha da rastlamadım.

0|0
    0|0
  • Yasamadim.Istanbuldan tam vaktinde kactik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bi kaç hafta önce iş çıkış saatinde denk gelmiştim 4 saatte 4.leventten 2.köprü gişelerine gittim gişeleri geçince 45dkda bostancıya ulaşabildim.Rezalet bişey insanlar bıkıp çimlere falan uzanmıştı ben arabayı yolun ortasında bıraktım o kenardaki benziciye falan gittim.Sanki şehri boşaltıyolarmış gibi.

0|0
    0|0
  • Açıklaması rezilliktir gece neden yapılmıyor 3 ayda biteceğine böyle gece çalışsınlar 10 ayda bitsin nedir yani insanlara eziyet çektiriyorlar birde özel arabayla çıkmayın gibi salak salak yorum yazanlar olacak onlara gülüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...