GALATASARAY-FENERBAHÇE maçı yorumlarınız neler?

GALATASARAY-FENERBAHÇE maçı yorumlarınız neler bildiğin stadın dışına çıktı top adam top oyunda dedi ya haksızlık

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Valla goller muhtesemdi bizim gol , gol değildi zaten çok berbat oyuncu tercihleri vardı. Hele ismail kartalın oyuncu seçimleri çok kotuydu ilk 11 de iki tane sakat adamla baslamak ayrı bir mantıksızlıkdı. Galatasaray da çok mukemmel oynamadı tabiki ama atılan goller eleştireleri biraz hafifletmiş olabilir.

0|0
    0|0
    • seni de tebrik ediyorum bu arada aynen sizin ki gol falan değildi bizde aham şaham oynamadık doğru fakat o goller neydi be kardeşim hele ikincisi volkan resmen yıkıldı

• sende sağol :) yine bekleriz :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Seref yoksunu hasan ali kaldirim tipik bir fbli oldugunu 1m cikmis topu iceri sokarak kanitlamis oldu

0|0
    0|0
    • stadın dışına çıktı diyorum ablam ne 1 mtresi ya :( öldüresim var o herifi

• gollü bir maç olur

0|0
    0|0
  • Taç pozisyonudur bu gol değil!
    http://hizliresimyukle.com/image/PxJO

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Aslına bakarsanız iki tarafta pek iyi değilde hatta fener bize göre daha derli topluydu ikinci yarı roller değişti gerçi yine sneijder kalitesini ortaya koymasa sabaha kadar 0-0 giderdide fenerin attığı gole ise resmen hakemler hediye etti yazık..

0|0
    0|0
  • Özeti brazzersta buldum be o derece bir maçtı :D Fenevin ne kadar şeref yoksunu olduğu dün tekrar gözüktü. Adam topun çıktığını kendine görüyor hakem bisey demese bile şeref olsa dışarıya yuvarlardi işte şeref fenev için zor bir kavram :)

0|0
    0|0
  • Sağlam ç. ktık bizi çok hafife almışlardı ama aslan bu kötü de olsa her zaman kükrerrrrr☺

0|1
    0|0
  • Volkan gece uyuyabildimi acaba :( Sniejder napti oyle ya :D

0|0
    0|0
    • sorma sokak köpeği dedi aldırmaya kalktı bekçi köpeği çıktı ağzına sçtı :)

• Aynen oyle birde aga son dakikalarda fenerin attigi gol de top disari cikmis ya sayilmamasi lazim onun :D

• detayı okusana :(

• iyiydi

0|0
    0|0
Yükleniyor...