Ayrıldığınız eski evgiliniz sizi hala seviyor ve size son kez bu mesajı atıyor? Ne yapardınız?

yüzüsüzlük mü denir gurursuzluk mu denir sana göre bilmem .

bana göre son damlasına kadar boş yere olduğunu bile bile savaşmak .bittik bunu anladım artık sevmediğini de biliyorum hiç sevmemiş olduğunuda.ben anneme rağmen herkese herşeye rağmen son kez seni görmek istiyorum aslında ilk kez ama son kez benim için bunu yap bu kadarını hak ediyorum çünkü aklımda sorular kalbimde sen varken ben hayatımı yaşayamıyorum hiç bişey beni mutlu etmiyor bu yüzden son kez görüşelim seni zorlamiicam yada bi beklentim olmiicak yemin ederim şimdiden tek isteğim son kez görmek yarım saat bile olsa iş yerine gelip seni rahatsız etmek istemiorm bi gun soylersen sevnrm

0|0
56

En İyi Erkek Görüşü

• gün vermeyi bırak gel yeniden başlayalım derim ama nerde bana hep cebimi düşünen kızlar denk geliyor

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence bunu hic yapma,neden bunu yapmak istedigini bilmiyorum ama lutfen yapma,hele seni sevmiyen bir icin asla
    Sen bu sevdadan vazgec bence daha iyi lutfen bir kez daha dusun.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım tamamen duygularıma tercüman olmuşsun bende aynısını yapmayı düşünüyorum bilmiyorum kar edermi etmezmi ama son kezde olsa oraya gideceğim yani karşıma çıkmazsa da ben karşısına çıkacağım bu arada sen yaptıysan yada yaparsan bana sonucunu söyle tamam ?

0|0
    0|0
  • Aylar sonra tekrar arayan eski sevgili... Ya acı çekiyodur, ya da canı çekiyodur.

0|0
    0|0
    • aylar sonra değil 1 haftadr ayrıyız

• hayatında başkası var artık onun boşuna uğraşma

0|0
    0|0
  • senin adına üzüldüm bi erkekte ne olurki bukadar baglanırsınız hayatımda senin gibi bi kız olsun bırak son görüşmeyi senden ayrılan zihniyeti...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Azıcık sevmişsen bile o çocugu acı çektirmeye hakkın yok git görüş onunla yapamayacığını söyle en azından herşeyin bitmiş oldugunu senin ağzından son kez duysun daha fazla umut beslemesin sana karşı... sende onu seviyosan vede seni bu derecede seven bi çocuksa neden yeniden başlayıp ona sımsıkı sarılmıyorsun ?

0|0
    0|0
  • görüşürüm en azından bu kadarını borçluyumdur ona acı çektirmeye hakkım yok

0|0
    0|0
  • Aynısını bir kere ben de yaşamıştım:) Ama yapma.. Sakın yapma bunu. Geçicek, emin ol

1|0
    0|0
    • ama yoluma bakamıyorum senn nasıl olmuştu

• sen ayaklarının üzerinde sağlam basan güçlü bir kadın imajı çiz.. Bak nasıl arıyor seni. Bu şekilde olmaz:( Erkekler güçsüz kızları sevmez. Savaşıyorumla olmaz.. Emin ol. Ben hiç savaşmadım kendi ayaklarıyla geri geldi bana. Şimdiki sevgilimle de bir keresinde ayrıldık. Kendi aradı beni:D O yüzden bırak. Kendi yolunu çiz. Emin ol döneceği varsa zaten döner

• Erkekler güçsüz kızları sevmez peki kızlar güçsüz erkekleri severmi yine sevmezler bu arkadaşımızın yazdıkları tamamen bana da tercüman olmuş bende son kez burada oraya gıdeceğim ne diyorsun değmez mi yani ?

• bu mesajı ona senmi yazdın ?

0|1
    0|0
  • tınlamıyor belli ki neyi kurcalıyosun ki? bendensin ama yanlıştasın...

0|0
    0|0
Yükleniyor...