Evlenip ayrılmış biriyle ilişki yaşamaya nasıl bakarsınız?

Hiç evlenmemiş biri olarak siz, daha önce evlenip ayrılmış biriyle bir ilişki yaşar mısınız? Bu ilişkiyi hangi boyutta yaşarsınız? Hangi boyuta asla taşımazsınız?

Güncellemeler:
Erkeklerden de cevap bekliyorum...

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• evlenip ayrılmış olması ne kadar sevdiğime bağlı çok seviyorsam bunu önemsemem. ama çocuğu varsa tabi onla görüşmesini isterim hatta bende ona bi anne gibi davranırım ileride ben anne olduğumda onların abi kardeş olmasını isterim. sonuçta bende ayrıana babanın evladıyım anlayabilirim bu durumu. çocuk iyi insanıda kötü insanıda ayırt edebilir sonuçta. onlar melek sayılır. sadece eski eşinden bir zarar gelme korkusuyaşardım herhalde.ama onuda atlatırdık diye düşünüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yani olabilir, olmaması için sebep yok, ama neden ayrıldığı hakinda bilgim olsun isterim. Boyut derken her boyutta ilişki yaşanabilir. Sonuçta boşanmış insan da bekar sayılır bir farkı yok.

0|1
    0|0
  • hiç önemli değil seviyorsam sonuna kadar varım derim...sonuçta herkesin başına gelebilicek bişey bu... bi ilişkiye başladığında ölünceye kadar onunla olucaksın diye bi garanti verilmez ki beraberlik kadar ayrılıkta vardır hayatta... günümüzde evlenip ayrılmayı bırakta evliyken bile beraber olan insanlar var peki bu neden sevgi yada çıkar işte yinede kalbin neye hükmediyorsa onu yap sende...

0|0
    0|0
  • soruna gerek yok. elimden geldiğince uzak durur kendim gibi birini ararım.ama tüm bu kaçışlara rağmen aşık olursam hiç bakmam birlikte olurum. ama evlilik en güzeli tabi hiç evlenmediğimi düşünürsen.

0|0
    0|0
  • Gerçekten çok aşıksam neden olmasın?Çocuğunun olması da önemli değil.Hatta evlenirim o adamla ben.Sevginin gücü her şeyden üstündür çünkü...

0|0
    0|0
  • Tercih etmem ama eğer aşık olduysam da duygularımın önüne geçemem yaşarım.Daha önce o karısıyla her şeyi yaşamış ama benimle o kadar rahat olamaz.

0|0
    0|0
  • doğru insanı bulmak çok zor. Doğru olduğuna inandıktan sonra bu bir kusur olmaz tabi

0|0
    0|0
  • Seviyosam evlenip ayrılmış olması beni o kadar derinden etkilemez. Ama yaşımdan dolayı çocuğu varsa bu ilişkiye pek sıcak bakmam.

1|0
    0|0
    • evet haklısın çocuğun varlığı sıkıntı olabilir. hem çocuk varsa bi şekilde o evlilik devam etmeli, olan yavrucaklara oluyor

Erkekler Ne Diyor 3

• yaşarım tabiki, ayrıcada dogal karşılarım böyle şeyleri, ona inanırsam dürüstlügüne güvenirsem evlenmeye kadar giderim ,ama bunları yapmam için etkilenmiş olmam gerekir karşı cinsten, bu çok önemli benim için

0|0
    0|0
  • olmaz

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...