Sigaradan arınmam gerek!

5.5 yıl sigara içim ondan önceki pasif içicilikte çabası bıraktım arık kiloluydum onuda baya verdim sigaranın bedenimde bıraktığı hasarı nasıl temizleyebilirim kendimi nasıl toparlarım bilenler cevaplasın lütfen şimdiden teşekkürler

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yazıyorum üstad bizim peder bey yaptı 10-15 senedir içmiyor galiba bırakalı epey oldu. Bu turp var ya zehir zıkkım gibi olan onu soy içinide biraz oy dök içine hakiki balı beklet bal turpun acısını alıcak artık 3-4 gün duruma göre bekleticeksin. Onu ye zift gibi kustugu günler olmustu

0|1
    0|0
    • sağol bro +!

• sağol üstad eyvallah ! :D

• Ben sigara içmem ama solunum falan durumlarında sıkıntı varken akciğer kanseri komşum önermişti birazda denemek için verdi artık sen hesap et nelere iyi gelir biraz pahalıdır ama sen o paraya kıy temiz olucak inşallah hadi geçmiş olsun inşallah

Kızlar Ne Diyor 2

• ben bol bol yürüyüş yapmanı tavsiye ederim.benim kardeşimde aynı durumdaydı şimdi çok sağlıklı şükür.bütün kirinden pasından arınıyor insanın içi.yardımcı olabildim umarım ;)

0|1
    0|0
  • yürüyüş ve yeşil cay i. hergün

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Spor ve gerçek yeşil çay.

1|0
    0|0
    • sorma şekeri falan bıraktım deli gibi yeşil çay içiyorum çok salıklı besleniyorum meyve sebze falan zeytinyğından başka birşey kullanmıyorum o derece

• Tr'de yeşil çayı nerden alıyorsun bilmiyorum ama gerçek yeşil çay içme şansına sahip oldum. Buradakiler faydasız. Getirtebiliyorsan yurt dışından getir derim. Bir de nefesle ilgili şeyler yaparsan da arınma hızlı olur. Yüzme, nefesli çalgı gibi.

• Çinli ev arkadaşım getiriyordu.

• once beyınde bıtır.. sonrası azım rocky..

0|0
    0|0
  • ortağım bol su iç :D

0|0
    0|0
  • 5 sene sonra hiç sigara içmemiş gibi olursun, bişey yapmana gerek yok

0|0
    0|0
  • Yoğurt falan iyi geliyomuş diye biliyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...