Siber casus musunuz? Sevgilinizin mesajlarını, facebook'unu kontrol eder misiniz?

X işten çıkıp kahvesini alıp hemen çabucak birşeyler hazırlayıp hemen laptopunun karşısına geçiyordu. Ayrıldığı sevgilisinin şifresi onda vardı ve sürekli yeni kız arkadaşıyla mesajlaşmalarını okuyordu. Ta ki eski erkek arkadaşı ve yeni kız arkadaşı birgün tek taş ve düğün organizasyonu konuşana kadar. X bunu kendine yediremedi ve kıza hakaret dolu mesajlar attı eski erkek arkadaşının face'inden. Tabi eski erkek arkadaşı durumu öğrendi ve artık X onun nefretini kazanmıştı..

Bilim dilinde siber casusluk olan bu durum sizde var mı? Eski sevgiliniz olması önemli değil yeni sevgilinizin bile facesine bakar mısınız?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Çocukça işler bunlar.. İnsanlar ve ilişkiler hakkında 'Ne kadar çok şey bilirseniz, o kadar çok üzülürsünüz.' felsefemdir, o nedenle face'inden mailinden şusundan busundan falan insanların gizli hallerini araştırmam, benim bildiğim kadarıyla yeter o insan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Güvenlik herzaman 1. önceliğimdir şifrelerimi vermem isterse zoruna gitsin bende istemem karşımdakinden bu konuda çok arkadaşım gelip berkenin face şifresini kırar mısın (buarada facebooka face denince çok uyuzo luyorum) bizim gizemin mesenesin i patlatsana tarzı tekliflerde bulunuyor eski eskidir kurcalamayın önunuze bakın.

0|0
    0|0
    • facebooka face dedıgım ıçın kusura bakmayın

• lütfen özür dilemenize gerek yok kişisel olarak agzınıza nası gelirse öyle söylersiniz bu biraz beni bağlıyor alışkanlıklardan ötürü alınmayın sakın.selamlar.

• sevgilimin face msn şifresini falan bile istemem. çok gereksiz şeyler bunlar. paronayaklığa gerek yok. güvenmiyorsan sevgiline bu ilişkiyi dürdürmenin anlamı yok

0|0
    0|0
  • Bu tam olarak siber casusluga girmesede vardır.

hani insanların hayatını gozlemleme olarak degil.

farklı yonlerle ben bilgisiyarda neler yapabiliyorum cabası var daha cok.

cogu kisinin bilgisayarındaki klasorleri dosyaları kopyaladıgım oldu yazdıklarını okudugum oldu ama artık bunu yapmıyorum kendine yapılmasını istemedigini baskasına yapma misalen.

0|0
    0|0
  • hiç umrumda olmaz..

0|0
    0|0
  • Su anki sevgilimin bile hesaplarini kurcalamam ne de o bakar benimkilere, cocuk gibi denetleyip denetlenecek yasi coktan gectik

0|0
    0|0
  • Bakmanın ne anlamı var ki ?

Değer vermiş olsaydım bırakmazdım.

Bıraktıktan sonra kontrol etmenin ne anlamı var. Kişise husumete döner. Gerek yok.

0|0
    0|0
  • İtiraf ediyorum bakarimm ama meraktan

0|0
    0|0
  • bu çok kötü bir durum x in şifreyi değiştirmesi gerekiyordu baştan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• eskı sevgılımden banae...

sevgılımden msn şıfresı face şifresı gıbı şeylerı saklamam çunku orda gızlı kapaklı bırşey yaşamam... benım ıcın sadce sosyal yerlerdır şifrler onemlı degıldır.. Gunluk mu orasıı..

Eskı sevgılıde şifre kalması çok fena tabı kıı kızcagız uzulmuş kıskanmış bır anda dökulmuş...

0|0
    0|0
  • Bir tek eski erkek arakadaşımınkine. O da onun yüzünden, benimkine her gün giriyordu, ben şifremi vermemiştim ama o domuz ben girerken görmüş. Ama benim onunkine girdiğim sayı bir elimin beş parmağını geçmez, o ise hergün! Ayıp ya diyordum, actıgında buldun mu aradığını diyordum, bozuluyordu.. Ayyy evlerden ırak Bunun dışında ne hayatımda baska biri faceime girdi nede ben bakmısımdır

0|0
    0|0
  • yok bakmamm :) ne uğraşcam yaa.. adam olan adam zaten yapmaz.. yapıyosa da zaten adam değilmiş der yoluma bakarım.. hiiç umrumda da olmaz..

0|0
    0|0
  • ben girerim ya :D ama o anlamaz o zaten hiç girmio çalışıo arada bana dio gir bi bak ekleyen biri varsa bana söyle diye :):)

0|0
    0|0
  • varsa şifresi açık bakarım heralde ama ileri gidipte hakaret etmem..

çok üzülürüm ama birşey yapmam

0|0
    0|0
  • hayır yapmam ve bana yapılması da gerçekten hiç hoşuma gitmez. eski sevgilimin mail şifreleri vardı bende (bir işlem için vermişti, hatırlamıyorum şimdi) bir kez onun isteğiyle adresine girdim bir daha da açmak aklıma dahi gelmedi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...