Sorum evde köpek besleyenlere...

Arkadaşım pet shoptan bi köpek almış. Golden cinsi. Bilirsiniz çok şirin ve akıllı köpekler. Annesi istememiş şimdi bakacak kişi arıyor. Ben de o cins köpekleri çok seviyorum. Ancak apartmanda yaşıyorum. Aranızda apartmanda köpek besleyeniniz var mı? Önerileriniz neler? Yoksa hiç bulaşma mı dersiniz?

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• Goldenlar güzel hayvanlar. Oyun hastaları, eğlencelidir :)

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Golden alırsan çoğunlukla evde pinekler , dışarı çıkar eğlensin koşsun , spor da yapması gerekiyor tabii , bir sorun çıkarmıyorlar , pek de havlamıyorlar zaten ...

0|1
    0|0
  • ben besliyorum bi zararı yokki hatta sna arkadaşlkta eder kaçırma al derim

0|1
    0|0
    • Daha önce köpek besledim ama evde beslemedim hiç. İş yerinde beslemiştim. En çekindiğim nokta tüy dökmesi. Bi de tuvalet ihtiyacını nasıl gideriyosun hayvanın günde kaç defa dışarı çıkarıyosun mesela?

• yardımcı olduysam ne mutlu bana sormak istediğin başka bşey olursa buralardaym =))

• tesekkürler belki sonra eğitimi konusunda bazı sorular sorabilirim...

Erkekler Ne Diyor 4

• Şöyle söyleyeyim; Çalışıyorsundur herhalde. Sabah işe gitmeden önce 1 saat daha erkek kalkıp, köpeğini doyurup gezdirmeye çıkabileceksen. Akşam onu doyurup gezdirmeye çıkabileceksen. Çevrenizde bol park bahçe varsa ve hayvanları seviyorsan al derim. Bir de şöyle bir durum var tuvalet eğitimini daha almamışsa çok zorlanırsın evde. Hele ki erkekse daha da zor.

0|0
    0|0
    • Erkek olmasının zorluğu ne dostum? Ne farkları var dişiyle?

• İş yerinde besledim. O konuda sıkıntı yaşamam diye tahmin ediyorum. Eğitmiştim iş yerini açınca dışarı çıkıp dışarı yapıyodu. Benim en çekindiğim nokta tüy dökmesi...

• Golden lar inanılmaz tüy döker. Ben de var bir tane çok sıkıntı oluyor. İş yerinde temizlik görevlisi varsa al sıkıntı olmaz. 2 ayda bir de traş ettirirsin hiç sorun olmaz. Güzel hayvanlardır ama yalnız kalamazlar. Akşam dönerken eve götürmen lazım.

• Benim önerim şu ki eğer Müslümansanız evde hayvan beslemeyin derim. Çünkü hayvanları öyle kafese tıkmak, dört duvar arasına hapsetmek çok zalimce. Geniş bahçesi olan varsa bir problem yok ancak hayvanı aldığınız yere iade etmenizi tavsiye ederim.

0|0
    0|1
  • al al pampa :D: cok sevimli olurlar piraz kılları falan dökülür ama idare edecen

0|0
    0|0
  • Al bence hayvan zatn balkona çıkıodu genelde demirlere ellerini koyup aşşağıyı izliodu :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...