Alper potu denen şahısın şerefi kaç paralıktır?

bir zamanlar kameraların karşısına geçipte penaltımız verilmedi diye zırlayanlar bu akşamki gole ne diyecekler?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Şeref yoksunu herifin biri çok sövdüm bugün

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• alper su cımbom forması gıyıp 3 kurus ıcın fenere gıden degılmı hangı sereften bahsedecegız:) allaha sukur bızde ole topcu yok..

0|0
    0|0
  • Alperlik bişey yok orda o göremez görsede orda bende olsam atardım o golü :) Hasan aliyide suçlayamam hakemlerin görmesi gerekiyodu hediye ettiler bir golü hepsi bu.

0|0
    0|0
  • Maçı izlemedim yorum yok ama 90 dakikalık maçta ki 3 golün 88. dakikadan sonra geldiğini duyan ben iyiki izlememişim diyorum...

0|0
    0|0
  • Peki Onca kıyağa rağmen sabri tezgah var diyodu fatih terim kapalı kapılar arkasinda ki hesaplar diyodu o tezgahla 2 yıl şampiyon oldun o zmn şampiyon olurken hic konusmuyolardi demek ki millwtin şerefine laf etmeden kendi takimina bakmakta fayda varmis :))

0|0
    0|0
  • fb liler hiç zırlamasın zatende bugün burak her zamanki gibi yutturmaya çalıştı onu da tanıyoruz burak bu tip hareketleri çok yapıyor fb de çok daha fazlası var orası ayrı

0|0
    0|0
    • burğınki penaltıydı adamın adı çıkmış 9 a inmez 8e kadlğin sol ayağı burağın sağ baldırında dikkatli bakarsan görürsün

• Görmek istediğin şekilde görüyorsun tarafsız bakarsan aldatmaya yönelik olduğunu göreceksin :)

• Ne demelerini bekliyorsun yok hani niye desinler sacma sacma seyler sorup duruyosunuz kendi kendinizi gaza verip durmayin bir

0|0
    0|0
  • Bende burak Yılmaz'ın şerefinin kaç paralık olduğunu merak ettim siz gs liler bilirsiniz. ... fenerli değilim BEŞİKTAŞ lıyım

0|0
    0|0
  • Herkesin şerefi kendini ilgilendirir akşam akşam sen nasıl karar verirsin böyle şeylere
    "Benim hakkımda ne düşünüyorsan Allah sana iki katını versin.". (Hadisi Şerif)
    Bazı şeyler göstermelik yapamyın ya

0|0
    0|0
  • penaltı verilmese ağlarlardı bunlar bize kırmızı verdiler diye

0|0
    0|0
  • sessizliğe bürünürler gız

0|0
    0|0
  • Şerefi olmayan bir insanın şerefine nasıl değer biçelim bacım ;-)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• fener oyuncusu iste ne beklersin tam fenere yakisan bir tip

0|0
    0|1
  • Tipik fenerbahceli

0|0
    0|1
    • anlamadığım renktaş bir zamanlar ne ağladılar penaltımız verilmedi cart curt adalet diye yürüdüler bunlar hani adalet

• Adaletin asindan anlamaz o serrolar bosver

Yükleniyor...