Zidane'dan iyisi geldi mi Fransa'ya :)

zinedine zidane.gelmiş geçmiş en iyi fransız topçusu.bencee.daha iyisi geldi mi sizce?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• O mevkide onun gibi bir adam çıkmadı. Başka mevkide süper oyuncular çıktı Thiery Henry gibi ancak Zidene gibi birisi zor gelir.

0|1
    0|1
    • Adam fransızın en iyi oyuncusu, sen neyin kafasını yaşıyorsun ya, futbol tarihi senin kararlarına göre mi haraket edecek, ayrıca sağlam oyuncu.

• 2011 yılında yılın futbolcusu seçildi, kendim beğeniyorum diye bu genel bir şey sanki zidanenin karısına gidipde pasif bir oyuncu koyduk hakaret sayarım diyorsun ? Benzema sağlam bir fw, zidane ile benzema kıyaslayan tek ben değilim internette bile milyonlarca videosu var, kendi fikrim benzemayı daha çok seviyorum sazan gibi her yoruma atlamayın.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Gelmedi, gelmeyecek de zaten.

Figo Zidane zamanlarının yerini ne CR Messi tutar ne de başka isimler...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Benzemayı atlama bence

0|0
    0|1
    • zidane dan iyi yani ?

• Zidan iyi futbolcu ama benzema da iyi futbolcu. mevkiye göre degerlendir bence.

Ayrıca platiniyi de atlıyorsun galiba? Dechamps vardı bir zamanlar ona ne demeli?hadi onu da gec diyorsan henry ne olacak ? vieira ne olacak ya da ribery? nasri de fransızdı sanırım?

neyse.

• gelmez kardeşim.üzgünüm ama gelemez :D

1|1
    0|0
  • Benim izlediğim en iyi fransız topçu zidane'dır hatta belki de sadece en iyi fran sız değil dünyanın en iyi topçusu.şu an ki uefa başkanı platini de diyorlar ama onu izlemedim bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Platini'yi de izledim ama Zidane daha iyi bence.

0|0
    0|0
  • Benzema.

0|0
    0|2
    • Yok artık Benzema gibi bir kazmayla Zidane mı mı kıyaslıyorsunuz ? Zidane'a hakaret sayarım ! :S

• Arkadaşım peki sana Fransa'nın en iyi oyuncusunun Benzema olduğunu kim söyledi ? Kendin beğeniyorsun diye adamı başımızın tacı yapacak değiliz. Bir televizyona çıksan Zidane ile Benzema'yı kıyasladığın için seni programdan kovarlar. Şu an Fransa'nın en iyi oyuncusu da ayrıca Ribery'dir. Adam Avrupa Kupası'nda kaç maçta maçın adamı seçildi keza Bayern Munich'teki performansı da ortada. Benzema'nın Real Madrid'e hiçbir şey katamadığı ve forvet olmasına rağmen Ronaldo kadar gol atamadığı ortada.

• platini ondan iyiydi .

0|0
    0|0
  • mevki olarak bakmazssan messi ve ronaldo varken bence mardona pele zıdane figo sönük kalır

0|0
    0|0
Yükleniyor...