En yakın arkadaşının eski sevgilisinden gelen teklif

En yakın hatta ev arkadaşım olan kızın eski sevgilisi bana teklifte bulundu hergünde mesaj atıyor galiba hoşlanıyorum gibi aslında teklif gelene kadar öyle bir düşüncem yoktu ama ilgimi çekmeye başladı ama bu durumu ev arkadasıma nasıl açıklamam gerekiyor eski sevgilisi olmasına rağmen onu çokta unuttuğunu söyleyemem ayrıldıktan sonra dost kalmışlardı normal takılıp görüşüp geziyorduk üçümüz yada arkadaşlarla şimdi benim napmam gerekiyor

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• Kizim kendine don bak lan..adam yakin dostuna kazik atarmi onun optuğu dudaktan sende opeceksin bu mudur mantik kendine gel o serefsizinde amaci neyse kapat konuyu arkadasinada bahset kesin muhabbetti.

0|0
    0|0
    • doğru ama konuyu arkadaşıma açsam ters tepmezmi

• evet haklısın saoll canım

• Rca ettim

Erkekler Ne Diyor 12

• eğer istiyosan kabul et, sonra arkadaşın senden uzaklaşabilir bunu da göze alman lazım. ayrılmışlar ama zaten kız arkadaş kalmak istemişse ve ara ara görüşüyorlarsa unutamamıştır. arkadaşını kaybetmek istersen git kabul et, eğer arkadaşın değerliyse senin için çocuğu kibarca reddet..

0|0
    0|0
  • ayrılıp dost kalma olayı bi kere çok saçma. çocuk simdi isi bizans oyununa sarıyor. demekki senı etkileyebileceğinin farkında ve de başarmış görünüyor. eski kız arkadaşının ev arkadaşıyla çıkmak kadar senin arkadaşının canını yakabilecek başka hiç birşey olamaz.normalde kızın çok umrunda değilse bile bu onu hayli üzecektir. bu oyuna gelmemelisin. kız arkadasına durumu anlat. ve bu çocuktan birlikte uzak durun. baska erkek mi kalmadı. şimdi o çocucgun aklından neler geçiyordur neler. şu kızı bi ayarlıyım bi yataga atıyım diye düşündüğünden eminim.

0|0
    0|0
    • eminmisin öyle düşündüğüne seviyor olamazmı yani

• sevmek kavramı okadar kolay değil bi kere. yanı muhtemelen üniversite öğrencisisin. bizde yaptık ögrencilik. bugun bu kız yarın diğeri. seviyoda olabilir. ama bunu benim bu sekilde anlamam zor. en büyük sevgiler terminallerde biter üniversitede.

• bişey daha ama sen çocuktan hoşlanmışsın ve senin bizden duymak istediğin cevap kesinlikle bu değil. kız arkadaşınla aran bozulacağını bilmene ragmen bu riski göze alarak onu elde etmek istiyorsun ama iyi bir kriz yönetimiyle bu işten nasıl mutlu çıkarımın hesabındasın. bunun cevabını vermek için daha fazla detaya ihtiyacım var

0|0
    0|0
    • ne gibi detaya

• yok umrumda yinede saol

• ne testi kırılsın ne su dökülsün.yok böyle bi dünya. umrundaysa oyuna gelmıycen işte. ya da entrikaların ortasında uğrascan

• Eğer kabul edersen kendine yeni bir ev ara. Bu kadar da sorumsuzluk olmaz ki canım ! Senin eski sevgilinle arkadaşın sevgili olsa ne düşünürdün ? Sevgili için arkadaşı satmayın derim. Zaten evlenme niyetinde yoksa zaten sevgili de yapma. Bizim örf ve adetlerimize aykırı. Hopp kondur Mürsel.

0|0
    0|0
  • Neden bir başkası değilde eski sevgilisinin ev arkadaşına teklif ediyor bu adam ? Bir düşünmek gerek bu durumu ayrıca ters bir durum olmaz yani yakışmaz

0|0
    0|0
  • vay be aadamdaki şansa bak seninde yakın bulduğun bi arkadaşın varsa olay bitmiştir

0|0
    0|0
  • sen yolunu tutmussun yanı kadınlık gururu olsa bıraz dusunmezsın bıle

0|0
    0|0
  • mantığa bak ya o olmadı ev arkadası olsun ağa böyle bi zihniyet ancak cak abaza adamda olur delikanlı adama yakışmaz

0|0
    0|0
  • sanırım seçim yapmalısın ya ev arkadaşın ya da eski sevgilisi bu ev arkadaşınla senin aranı kesin açar..

0|0
    0|0
    • bozulamsından korkuyorum bende görüşmeye devam ediyorlar sonucta ama hoşlanıyorumda galiba

• bence kabul etme

0|0
    0|0
  • racona ters...arkadaşımın eski sevgilisi de olsa olmaz...delikanlı kıza yakışmaz...

0|0
    0|0
  • O erkeğe reddi çekmen gerekıyo.. Bu tür bozuk zihniyetlerin niyeti farklıdır:)

0|0
    0|0
    • nasıl farklıdır sevdiği için etmiyormu teklifi yani

• Bence hayır tabi olayın detayını bilemem ama.. Genede temkinli davranın. Ya sizi eski sevgilinize karşı kullanmak istiyor. Yani kıskandırma vs yada gerçekten niyeti bozuk olabilir.Çünkü sevdiğinizin arkadasına teklif vermek çokta normal bi durum değil

Kızlar Ne Diyor 6

• en yakın kız arkadaşım diyosun hemde ev arkadaşının eski sevgilisi sana teklif ediyor ve sende galiba hoşlanıyosun öylemi? dünyada bayanmı kalmadı sana teklif ediyor aklını başına topla, bence eski sevgilisini senle kıskandırmaya çalışıcak. ilgini çekmeye başlaması senin boşlukta olmandan yada şu an birini sevmiyor olmandan kaynaklanıyordur ama, senin için çok yanlış bir seçim olur. en yakın arkadaşını kaybetmeyi göze alıyormusun?

0|0
    0|0
    • yok göze alamam öyle bişi düşünmüyorum onunla aram bozulmadan olabilirmi diye düşündüm ama çoğu yorum atanlar erkeğin niyeti kötüdür yazmış ozaman zaten olmaz aklım karıştı

• canım kabul etme ev arkadaşınla aran bozulur.

0|0
    0|0
    • bozulamsından korkuyorum bende görüşmeye devam ediyorlar sonucta ama hoşlanıyorumda galiba

• yok yok hoşlanmazsın aslında sadece snele ilgilenmesi hoşuna gidio... başka ortamlara gir bi süre uzak kal derim

• Bişey dicektim ama uygun değil teklifini kabul etme.

1|0
    0|0
  • dostunu kaybetme değer mi sence?

0|0
    0|0
    • yoo deymez canımmm onu göze alamam

• anladımm :)) en iyisi uzak durmak

• en iisi :)

• teklıfını kabul etme senın ona karsı bırseyler hıssetmen bıle yanlıs tabı bana gore.

0|0
    0|0
  • Kabul etme bence, unutmuş olsa bile aran bozulur

0|0
    0|0
    • konuyu açsam acaba arkadaşıma ters tepermi

• Muhtemelen. Hoşlanmıyorsun aslında. Yasak olduğu için tatlı geliyor

Yükleniyor...