Kızların çoğu evlenmek ve mutlu bir yuvaları olsun isterler. Peki erkeklerin yaşamdaki amaçları ne? Erkekler ne ister?

Erkekler özgürlüklerine niye düşkündürler anlamam. Bir gün yaşlanacaklarının farkında değildirler mi acaba? Neden iyi biri karşısına çıktığında özgürlüklerinden vazgeçmeyip terk ederler?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Herkes aynı şeyi ister ama erkekler olaya bazen biraz daha incelikli bakıyorlar galiba. Veya bazen de yaşayacaklarımı iyice yaşamadan evlenmeyeyim diyorlar.Farkındaysan da evlenme yaşı bu nedenlerden dolayı sürekli yükseliyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• büyük bir genelleme yapmışsın, sanırım hep yanlış insanlara denk gelmişsin.

vazgeçmek yok!

beyaz atlın orda bi yerde seni bekliyor olmalı:))

2|0
    0|0
  • keçi çiftliğim olsun istiyorum

0|0
    0|0
  • Soru çok güzel ama benim düşüncem sizin gibi. Ben de evlenmek, mutlu bir yuva kurmak istiyorum.

1|0
    0|0
  • kariyer yapmak

0|0
    0|0
  • evlenmek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben de erkek olsam ben de evlenmem. İyi bir işim varsa, rahatsam, devamlı kız arkadaşlarım beni kıskançlıklarıyla sıkıyor, aşırı sahipleniyorsa, neden onlarla evleneyim ki? Arkadaşken böyle yapan, evliyken ne yapmaz.

İşte bazı erkeklerin düşündükleri bunlar. Erkek özgür olmak ister, kıskançlığında bir sınırı vardır. Aşırı sahiplenen kıskanan kadından kaçarlar. Onun için sıkmayacaksın, aşırı soru sormayacaksın... Yani erkeklerle de, kadınlarla da, geçinmesi zor iş

Allah kolaylık versin ne diyeyim.

1|0
    0|0
  • Şimdi benimde böyle bir hayalim var ama abartılı değil, çok arka planda kalmış. Çünkü mutlu bir evlilik, hele de ömür boyu düşünemiyorum ve buna inanmıyorum. Bu yüzden de evlilik kararı almak beni biraz zorlayacak. Erkekler böyle ama böyle olmayanı da var. Sonuçta bir kadına ihtiyaçları var evde. Bence onlar evlenmeyi daha çok düşünüyorlar.

1|0
    0|0
  • sorumluluk altına girmek istemiyorlardır ama çok düzgün evine bağlı erkekler de var ama sen buna denk gelmemişsin inşallah istediğin gibi biriyle olursun da bu sorular kafandan silinir...

1|0
    0|0
  • Demek ki insan evlendiğinde de özgürlüğüne zeval gelmesin ister. Özgür olmayan ruh ve beden mutsuzdur. Bunun farkında olan erkek, bunun farkında olan bir kadınla evlenmek ister. Erkeklerin özgürlüklerine düşkünlükleri her ne kadar beni zaman zaman hayrete düşürse de, erkekler haklı.

0|0
    0|0
  • ölmekten korkuyorlar ben söleyeyim sana. Bir hastalanmaya görsün hemen ölüyolar. Kadınlar da regl sancısı olunca ölüyom bile demiyolar. Bunların gribi de sorun valla sorun babamdan biliyom bunu.

0|0
    0|0
  • evet bu bir genelleme. böyle düşünmemelisin. seni terkeden haketmemiştir diye düşün.

0|0
    1|0
Yükleniyor...