Ayicik Volkan ne alemde?

maci izleyemedim ama volkanin o anki suratini nasil merak ediyorum var ya.. resim varsa atin yoksa anlatin tsk. :)

ayi yazcaktim ama soruyu kaldirirlar diye korktum:)))

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Şikayet ettim

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 10

• Volkan şimdi bilmem kaç bin Euroluk ferrarisiyle , bilmem kaçbin Euroluk evine gidiyordur. Büyük ihtimalle.
    Sonra Türkiye'nin en güzel kadınlarından birisi olan eşine sarılıp yılda kazandığı 10 trilyonun keyfini yapacaktır.

Sende burada o adama laf soktuğunu zannedip aylık bilmem kaç tl verdiğin internetin ucunda kendini birşey sanacaksın :)

The Ugly Truth :))

1|2
    2|3
    • bize ne onun parasindan? insanlara paralarina göre deger verenlerdensin senle muhattab olmam kusura bakma

• Parayla alakası yok bunun ben onun umrunda olması durumundan bahsettim.
      O adamlar keşke işlerini senin sandığın kadar umursayıp , yenildiklerinde üzülseler oturup kötü bir gece geçirselerdi.

Bunu en çok ben isterdim iyi bir futbol seyircisi ve Fenerbahçe taraftarı olarak.

Benim yorumum aslında Volkanı eleştirmek içindi ancak sizin için eleştiri terimi sadece Ayı , İt vb hayvani terimler olduğu için beni anlayamamışsınız :)

• Asıp tutan yerinde duramayan volkan sesi soluğu kesildi Arenada demekki mekana göreymiş bu işler kedi gibiydi bu maçta inan :)

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|1
  • sneijderin füzeleri başını döndürdü ayıcığın :D

0|2
    0|0
    • iyi oldu iyi totosu gereginden fazla kalkmisti yine

• bende maca bakamadım da golün birini gördüm ne koymuş hayatında böyle gol yemişmi volkan :D

• Şunu bil yeter bu adam kutsal portakal ;-)

image.cdn.haber7.com/.../...825647020_h1087563.jpg

0|0
    0|0
  • Yedi Golleri Oturdu Aşağaa...

0|2
    0|0
  • 2 dene gol Yediye icimun yağlaruu eruduuu resmen bucuruk

0|2
    0|0
  • Öyle top oynadı ki rezil Cincon bruno Alvese dua edin siz ilk yarıda gördük Aslanı kediden farkı yoktu kendi evinde topla oynayamayan aslan :)

0|1
    1|2
  • sesi soluğu çıkmıyor

0|0
    0|0
  • Biri volkan mı dedi 😀

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...