"Bugün ne giysem" Türkiye'nin en şık kadını?

Nur Yerlitaş, Hakan Akkaya ve İvana Sert yorumları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yazın trendleri neler? Hangi renkler moda? Türkiye'nin en şık kadını nasıl olur?

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• nur yerlıtas ve hakan akkayaya bayılıyorum.cok yerınde yorumlar yapıyorlar.ıvana hakkında yorum yapmıcam cunku zaten kendısı modacı degıl mankenlıkten gelme ve turkıyeye geldıgı an modaya baslayan turkıyenın goklere cıkardıgı ısımlerden bı tanesı.

bence aynı fabrıkadan cıkmamıs herkes sıktır ozguvenlı olmak ve tek duze olmamak lazım bı etek bı bluz gıyebılırsın ama ayakkbın cantan ozguvenın durusun oyle guzeldırkı o sıradan kombınasyon bas dondurebılır.bu yaz neon patlaması var yesıller morlar pudra pembelerı vs.

0|0
    0|0
    • snce ayakkabı canta aynı renk olması işi basitleştirio mu ?

• gıydıgımıze gore degısır tek renk bı elbıse gıyıyorsak ayakkabı ve canta aynı olmalı ama cok renk gıyıyorsak ozaman ayakkabı kıyafetın zıttı çantada kıyafet ayakkabı ve takıların karısımı olmalı

Erkekler Ne Diyor 6

• O nur mudur nedir nasıl bir yaratıktır arkadaş.. balon gibi şişirilmiş dudaklar mal mal bakan gözler tepsi gibi surat..banal tavırlar.. Botox kullanımı bazı organizmalarda yasaklanmalı..

2|0
    0|1
  • ... Modacı ne kadar erkek varsa gay ! Hakan'ı geç,o saçma sapan bir zibidi gibi duruyor.İvana kendini güzel zanneden budala ! O program da Nur olmasın kimse dönüp bakmaz. İster sevin ister sevmeyin. Kadın ilginç bir yapı.Hem işin de çok başarılı bir modacı,hem de tarz bir yapısı var.

... Soruya gelince,bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • ne demek gay ! terbiyesizleşmeyn yha nerden biliosun nesini biliosun . senn o gay dediğin zibidinin kariyerine parasına sen sahipmisin ? senin ki sadece kskanclık !

• ... Hakan'la ilgili hayellerini mi yıktım ne oldu :)

• saziyee,

Kariyerli ve Paralı olması Gay olmasına engel değil. Kariyer ve Para bir kriter değildir.

Gay olmak terbiyeli birşey mi? Tüm dinlerde haram. Kadınsı konusan , davranan, yaşayan erkek dinde lanetlenmiştir...

Yazı şeklini de hiç ama hiç beğenmedim, noktalama işaretlerine ve imla kurallarına rivayet etmeyen birinin düşüncelerine de saygım olamaz...

Ze Oroco; Çakmağa iyi bak...

• Faktörlere bağlı kime göre neye göre durumu var biraz.

0|0
    0|0
    • bir erkek olark konuya hakm olman takdr edici .. ama birinin rüküş dedğinede bu en şık kadın diemessinki :)

• bankacılık sektöründen gelen bir hatunu saç şeklinden yada pantolonundan tanıyabiliyorum. mesleki trendler dahi var. yok hayıır ben bi ünv. öğrencisiyim diyorsan buna görede trendler var, tüm kadınlar için belli trendler olamaz, belki renk trendleri olabilir sadece. sen kendinden bahset bildiğim kadarıyla birşşeyler söyleyim bende.

• nur yeli taşın yorumları güzel bence

0|0
    0|0
  • eda taşşşşpınar

0|0
    0|0
  • Her eline geçeni üzerine geçirmeyip ekrana yansıyan kişi sayısı gerçekten azdır. TV ile pek fazla bir ilintim olmadığı için güncel olarak takip edemiyorum ki pek de itibarım yok.

Konu dışı, bizim ünlülere takılıp kalmayın. Modaya gönül vermiş arkadaşlarımız çok güzel işler yapıyor. Birini paylaşıyım mesela

www.nilerturk.com

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hakan Akkaya'yı feci küstah buluyorum.. Hakaret ediyor resmen, kıyafeti görüyor aşağılyor. Herkes iyi giyinmeyi bilecek diye bir şey yok, zaten onun görevi isterse önerisini sunup elemek yada geçirmek.. Abarttıyor işi..

Ivana Sert güzel kadın karşısında görünce ağzını bıçak açmıyor :) Çok gülüyorum, yarışmacıyı kıskandığını düşünüyorum :) Bir değil iki değil çok kez gördüm bunu :)

Nur'u seviyorum. Dobra bir kadın. Ben bu yarışmadan önce de televizyonda yakaladığımda izlerdim, kadın ne düşünüyorsa, dediği de o.

0|0
    0|0
    • o yarışmaya katılıosan iyi giyinmek zorundasın ama 100 bin basit bir para değil.

• arada kulak wermekde fayda war .d.d

• Dikkat ettim de burada bizlere Nur Yerlitaş, Hakan Akkaya,İvana Sert ve program hakkında yorumlarımızı sormuşsun ve senin beğenmediğin bir tarzda yoruma derhal sert bir cevap vermişsin sanki programı sen yapıyormuşsun bütün o paraları sen cebe indiriyormuşsun gibi bir hale bürünmüşsün he eğer ki evet paraları ben alıyorum program benim diyosan sölicek bi sözüm yok sana tabi ki kimse kendi programına parasına laf söletmez ama şayet ki burda insanlara bir yorum soruyorsan -adı üzerinde yorum bilimsel kanıtı olan bir şey değil sadece insanların kişisel görüşleri- bunlara da saygı duyup dikkatli cevaplar vermeyi öğrenmelisin.. inan cevaplarını okuduğum da yorum yapmaya korktum senden azar yiycem diye:) bu ne asabiyet ne gerginlik kimsenin tavuğuna kışt demedik sakin arkadaşım;) program iyi hoş jürilerde dünyanın en iyi jürisi sen içini ferah tut yeter ki.. :))

0|0
    0|0
    • :) :) yorumun ne demek oldugunuda ve herkese acıkca sordugumuda biliorum bana koyan şudur birinin cinsel hayadını ortaya katp şöyle böyle demesi . bn kişiliklerini sormadm bn yarşma hakkndaki yorumlarını kariyerlerini sordum . bu seni rahadsz etmedimi bni bi kz olark etti . karşındakinin ünlülüğünü şanını şöhretini bırak hiç tanımadıgmz o yönnü bilmediğimz birine bu gibi lütüfda bulunmaları .. benm tek sorunum bu. karşınızdaki cocuk değil benimlede alay edermiş gibi rica ediyorum konuşmayın .

• Sen National Geographic'in Küresel Isnma ve Sonuçları isimli belgesel hakkında ya da televizyonda Afrika daki Açlıktan ölen insanları izlediğinde ne düşünüyorsan aynı şeyleri düşünüyorum...

koca bir BOŞLUK...

Yazık! Türkiye de ŞIK AMA KAFASI BOŞ bir nesil yetişecek!

1|0
    0|0
  • Türkiye'nin en şık kadınını seçmek kolay değil eleştirmekte haklılar ama bazen çok acımasızca eleştiriyorlar hatta bazen insanların fiziksel özellikleriyle bile dalga geçiyorlar küçük düşürüyorlar bunu yapmaya hakları yok

0|0
    0|0
    • fiziksel özellikleryle kimsenn dalga gecmediler . sacını yapışıyla rengiyle oda boyaysa laf söylediler ama asla dalga gecmediler . başndan beri syrediorum bana bir örnek werebilrmsn ?

• örnek bekliorum

• Aklıma gelmiyor işte yalan mı atacam?

• canlı renkler çok hoşlarına gidiyor. biraz cesurluk, yaratıcılık ve iyi kombine edenleri şıp diye alıyorlar. ama bizim türk kadınlarımız sadece gece elbisesiyle şık olcaklarını düşünüyor. 10 kadından nerdeyse sekizi gece elbisesi giyerek gidiyor. bence yanlış :)

0|0
    0|0
  • nur yerlitaş çok yapmacık..

gecende bi kadını o sac rengine keşke başka birşey giyseydin dedi

kadın gayet şıktı

hakan da nur un hayır dediğine evet diyemiyo nur dan baskı var sürekli

şık olan değil de sanslı olan giriyo bence

0|0
    0|0
    • bazen evt . ama hakan nurun etkisinde kalmıo . isyan bile edebilio bazen . onun tarzı kişiliği bakış acısı biraz farklı

• ivana sert nasıl bir taş yahu bayılıyorum..

o hakan mıdır nedir anlamadığım şey neden gömleğinin düğmelerini kafasına kadaar kapatıyor ?

çok saçma sinir oluyorum..

nur yerlitaşada gülüyorum yapmacıklığına :)

0|0
    0|1
  • Ben nur'a bayılıyorum :) O nasıl bi kadındır ya.. Hareketleri, mimikleri çok güleç.

0|0
    0|0
Yükleniyor...