Ünal Aysal'ın "çilek"i kim olabilir

Arkadaşlar sizce Ünal Aysalın çileki kim hadi herkez tahmin etsin. Bence Pavluchenko, Huntelaar, Crouch yada Nene

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Çok umutlanıyorum ama bir 'umut' vakası da yaşamak istemiyorum açıkcası gsli olarak güvenmekten başka çare yok unal baskana .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben Afellay ya da Torres diye düşünüyordum , ama bugün twitterdan Ulusoy "Galatasaray çok iyi bir transfer yapacak, dört harfli olacak.." diye yazınca aklıma Pato ya da Nene geldi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir haber de dinlemiştim Fernando Torress miş ama Burak Yılmaz Umut Bulut gibi forvet oyuncularının transferi gerçekleşince vazgeçilmiş

0|0
    0|0
  • Hiç bir manyak Türkiyeye gelmez boşa beklemeyin. Nerde +30 yaşında , yedek bekleyen, düşük adamlar varsa onlar gelir ( para-tatil )

0|0
    0|0
  • BENCE EŞİDİR.:-)

0|0
    0|0
  • pato olabilir.. ve pato benim favori oyuncularımdan biridir pes de :D gerçektede barcelonaya attığı gol herşeyi anlatıyor. ama bence nene..

0|0
    0|0
  • ben pastayı çileksiz severim bu kadarı kafi :)

0|0
    0|0
  • hala bir forvt arıyolar bu saatten sonra anck dünya yılıdızı almalı buda bence olmaz aldığı oyuncuların maliyeti toplam 100 trilyonu bulmuş.bana göre iyi bir sol bek alınmalı hakan balta da yii ama şampiyonlar ligini kaldırmaz

0|0
    0|0
  • webo yi çilek diye kekliycekler bize her sene olduğu gibi :D

0|0
    0|0
  • bunların hıc bırısı olamazz

0|0
    0|0
    • neden?

• crouch ne ya adam yaslandı bunun stılınde elmander var nene yaslı psg vermıyor huntelar ıle barosun sitili aynı zaten takım forvet dolu bize sol bek lazzımm hala bı sol bek alınmadı

Yükleniyor...