2 güzel golle maçı kazandık iki tarafıda tebrik ediyorum bir gs li olarak fakat ne bu söylenenler?

Yok volkan sakattı yok 10 kişiydik tamam kabul ediyorum bunlar doğru ama ne yapalım yani faul yapıp ta kart almasaymış siz yaptınız siz çekiyorsunuz sneijder 2 tane güzel gol attı tebrik edeceğinize terbiyesizlik yapıyorsunuz nedir bu?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben soyleyeyim Fenerbahçeliler kendini kandırmasın ben de Fenerbahçeliyim ama yok volkan sakattı yok 10 kişiydik uyutmayalim kendimizi volkan sakatsa maça cıkmayacak abi ne gereği var iğne olup maça çıkmanın alves de oyle hareket yaparsa alır cezasını 10 kişiyiz diye arkasına sığınmayacaksın alves takımını sattı bu kadar basit neden kendi takımını eleştirmiyor kimse ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• atılan gollere bir şey denilmiyor zaten güzel gollerdi ama maçta oynanan oyunda ortadaydı.10 kişi olmamıza rağman alabilirdik. biz daha iyiydik dediğimiz bu başka bir şey değil.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sneijder hep atıyo öyle golleri şaşırılcak bişey yok ama kötü oynayarak kazandık ders çıkarmalıyız.

0|1
    0|0
  • İlk yarı fb daha iyi oynadı pozisyonlar buldu 2. yarı basında gs net bir atak yakaladı derken kızmızı kart geldı daha sonra 10 dk gs bastırdı sonra fener toparlandı 10 kısı kalınca kadlec emenike ile pozisyon buldu daha sonra gs tekrar baskısını artırmaya basladı ve goller geldı ıkı takımında futbolu ıyı degıl umut vermıyor

0|0
    0|0
  • Bro fb liyim ama yenildigibe sevildim cunku bu yeni teknik d. Takimi. b*k etti nerde o eskiler artik milli maclarinda tadi kalmadiki

0|0
    0|0
  • Bosver kardesim fb iste

0|1
    0|0
  • Volkan sakattı diyen bahane etmeye çalışandır. 2 güzel gol attınız ikisini de şapka çıkartırım. Ama iyi oynadınız ve hakettik diyemezsiniz. Çünkü maçı hakeden taraf bizdik kırmızı kart pozisyonuna kadar 1 pozisyonunuz var sadece.

0|0
    0|0
  • Yıllardır iyi oynayıp kaybediyoruz ilk defa kötğ oynayıp kazandık fb liler kendilerine yakıştırırdı bunu o yüzden garipsediler biraz takma kafana ;)

0|0
    0|1
Yükleniyor...