Derbi Hakkında Yorumlarınız Neler? FBnin Attığı Gol Hakkında ne Düşünüyosunuz? Maç o an 1-0 Olsa Nolucaktı?

Öncelikle iki takımda iyi oynamadı sneijder farkını koydu ancak fenerbahçe lehine hakem hataları devam ediyor öyle bir golmü var fenerli oyuncu bile şaşırdı? Burağın ilk dakikalardaki pozizyonuda aklımda tekrar izlemek lazım.

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Gs iyi oynadı diyen kişiden şüphe ederim. Kırmızı karta da kadar Fenerbahçe sonuna kadar üstündü. Emenike beceriksiz olmasa ilk yarı 2 bile olabilirdi. Kırmızı karttan sonra yapabileceğini yaptı. Sneijderin gollerine de şapka çıkartırım.

0|4
    0|0
    • GS iyi oynamadı zaten kardeşim hem fikirim. Ama fenerde ilk yarıda bize göre daha diriydi hepsi bu ahım şahım top pynamadı yoksa.

• Anlatmak istediğim GS ye göre iyiydi genel olarak eh işte anlatmak istediğim bu. Galatasaraya göre evet FB daha iyiydi hem fikirim.

• Bu maç hakkında diyorum ben. Evet genelleme yaparsak gs de Fener de iyi top oynuyor diyemeyiz.

Kızlar Ne Diyor 4

• Salak salak top oynadılar muhtesem iki gol yedik evet attığımız gol değildi belki maç o an 1-0 olsa daha dikkatli olurlardı...

0|1
    0|0
  • Icim rahat etti 😄👍

0|1
    0|0
  • Galatasaray lı olarak biz iyi oynamadk şahsen fenerbahçe daha iyiydi gollerimiz zamaninda geldi

0|5
    0|0
    • Kesinlikle öyle 10 kişi kalmalarıda işimize geldi. Bu arada FB de iyi değildi olsaydı ilk yarı öne geçerdi bence onlarda kötüydü bize göre biraz daha diriydi.

• We have Sneijder they don't!

0|2
    0|3

Erkekler Ne Diyor 4

• Sneijder 2 - fb 0 demek lazim :)
    Tebrikler ama 11 e 11 ken sahada yoktunuz

0|1
    0|0
    • sneijder2- hakem1 mi demek daha doru acaba :) Demek istemiyorum ama öyle bir gol yok. Haklısın fener bize göre daha iyiydi ama onlarda ahım şahım değildi sabaha kadar oynansa 0-0 biterdi.

• Fenere Sneijder tek başına yettiilk yarı köyü oynadık ikinci yarıya iyi başladık daha başlar başlamaz pozisyonda bulduk ama genel anlamda Galatasaray hala istenilen seviyede değil Prandelli akıl almaz kadro seçimlerine devam ediyor.

0|1
    0|0
    • Kesinlikle öyle bu galibiyette teknik adamın payı yok ya da çok az futbolcular oynasın böle pekde dinlemesinler bence insiyatif alsınlar.

• iki takımda iyi oynamadı derken galatasaray adına konuş biz memnunuz oyunuzmuzdan siz kendi evinizde 10 kisiye karşı bu kadar pozisyon veriyorsaniz sizde problem var ha sonuçta yendiniz sevinebilirsiniz

1|1
    0|1
    • Fenerbahçe iyimi oynadı? Futbol sever olarak istediğim takıma yorum atarım ilk yarı sadece bize göre daha diriydiniz biz çekildik çünkü italyanlar sağolsun öyle oynuyoruz sabaha kadar oynansa 0-0 biterdi maç sneijder olmasa.

• Evet iyi oynadı bunu şuanda tv yi acarsan tüm spor yorumcuları da söylüyor 2. de futbol sever değilsin gsli bir arkadaşsın onun için yorumlamani yanlış yapiyosun zaten ilk yarı diriydik iyiydik 2. Yarı kirmizi kart gördük 10 dk siz iyiydiniz ama gene geri kalanında biz normal oyunumuza döndük ve bir cok pozisyon kaçırdık. italyan bahaneside bahane değil ilk yarıdaki oyun için

• Beni burada bilen bilir ben doru bildiğimi sölerim iki takım açısından bakarsan evet fener iyiydi ama genel bakarsan fenerde iyi değildi yani normal oyununa göre yoksa GSye göre iyiydi burada bişey demiyorumki ben sana?

• bir dahaki derbiye çıkmazlardı muhtemelen :))

0|1
    0|2
    • Aynen Tokatlı ama göstere göstere bir eliyle gol attırmadığı kaldı herkes şaşırdı gole :)

Yükleniyor...