GS kadar ballı başka bir kulüp var mı?

Bjkli olarak diyorum ki 90 dakika boyunca ezildiler gerçi hakem sağolsun 47. Dakikada 6syi rahatlattı kırmızı kart gösterdi fenere ama yinede hiç bir pozisyonları olmadı töyle top çevirip durdular maç biterken uzaktan 2 şut attılar gol oldu yani bir takım bu kadar ballı ola bilir mi? Siz ne düşünüyorsunuz?

Neden derbilerde 6snin rakiplerine ya kırmızı kart ya da 6sye penaltı veriliyor?

Güncellemeler:
Cevap veremiyor sunuz bile ancak " koymuş" diye kendinizi avutun bu sene bu futbolla ancak küme mücadelesi verirsiniz
Besiktas 6s maçını sabırsızlıkla bekliyorum bjk rahatlıkla yener EĞER TABI HAKEM MAÇA MÜDAHALE ETMEZ 6SNIN YARDIMINA KOŞMAZSA

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• Gsye karşı oynuyorsan hakemi de yeneceksin

1|2
    0|4
    • Berabere bitecek diye çok sevindim ya gerçi maç Fenerin hakkıydi
      hakem ilk yarı biterken fenerin sertbest vuruşunu kullandırmadı oda çok saçma geldi, bu 6s hakemlerden yana hep şanslı olmuştur her derbide ya penaltı kazanıyorlar ya da rakiplerine kırmızı veriliyor

• Sans değil taraf tutmadir bu. çArşı şeref yoksunlarina karşı

Erkekler Ne Diyor 21

• Cüneyt Çakır Galatasaray ın toplarını kesmekle kalmadı birde Fenere gol attırdı anlaşılan Sneijder in füzeleri sadece Fenere girmemiş bu arada Galatasaray ında Beşiktaş ı 6-0 yendiğini biliyorsun dimi

2|6
    1|2
    • Bilmeden kalkmış 6s diyor bide :D hayır beşiktaşa ne oluyor onu anlamıyorum sanki onların maçı. Çok imrendiyseniz sizede atarız :)

• Bu maçta hakeme lafmı ediyosunuz bide? :) Taca çıkmış topu gol attı adam ya :) Ordada kırmızı kart verilmicekse kırmızı kart diye bir uygulama kalksın zaten daha net bir kırmızı yok hakem ayriyetten fenere gol hediye etti. Oyuna gelince iki tarafta iyi değildi sneijder kalitesi olmasa sabaha kadar oynansa 0-0 biterdi.

0|3
    0|0
  • Anlaşılan snijder yalnızca fenere koymamış:D

1|6
    1|0
  • çekemeyen anten taksın :))

0|3
    1|1
    • Iyide siz bu sene kümeye oynar sınız gerçekten çok kötü 6s? Ancak şansla vede hakemle derbi maçlarını alır kendinizi teselli eder siniz bu sene şampiyonluk bjk ve fener arasında geçecek çünkü bu maçı izledin mi bilmiyorum ama sanki fener kendi sahasında oynuyordu gibi

• Fenerde sizi hep yeniyor :) eger tabi hakem 6snin yardımına koşup fenere kırmızı vermezse bugün fener sizi kendi sahanızda ezdi be? Ama emin ol Bjk bu sefer 6sti yenecektir :)

• her zamanki mazaretleriniz :D geçen derbi de de böyleydi ondan öncekinde de kümeye de oynarız şampiyonlar ligine de sende kabul et artık :)) en büyük biziz :)

• Evet var.
    Chelsea var onlar kadar ballı
    kırmızı kart olmasaydı diye baslamayayım onlar 10 kişilik feneri yenebilirler sadece.

0|0
    0|2
  • 8taş taraftarı olarak kal sen:))) hiç bulaşma bize:)))

1|3
    1|1
  • bir gizlinin feryadı. D

1|4
    1|1
  • Bjk li olarak söylemen bişey değiştirmez. fenerbahçeyle şike kardeşiniz ne de olsa. Birinize koyulduğunda acısını diğeriniz de duyuyor.

0|3
    0|1
  • Sergen yalçın : maç 11 e 11 oynansa gs Fenerbahçeyi asla yenemezdi.
    Rıdvan Dilmen : Galatalves.

Benim görüşüm ilk yarı gs nin saha avantajı olmasına ragmen şutu yoktu.
    emre sakatlandı yerine diego girecek derken selçuk?
    selcuk hiçbirşey yapamadı dün emre cıkınca 10 kişi kaldı fenerbahce ve alves kırmızı yiyince 9 kişi kaldı
    hemde deplasman oynuyor gs dün okadar kötü oynadıkı sneijder in kişisel becerisi olmasa 2 kişisel becerili gol ile takımı kurtardı (ilk yarı neden bu şutları atamadı?) ilk yarı sneijder hiçbirşey yapamadı bu gs takımı bu kadroyla fazla yürüyemez fenerbahcenin kadrosu daha kaliteli

0|0
    0|0
  • sen gizliden çık anlatam sana 2 yıldız, sen fenerin avukatlığını yapcana 3. yıldızı taksın kulübün aynı seviyeye gel

0|1
    1|0
  • Sekiztasli kirmizi kart dogru degilmi neden hakem kart gosterdi direkten donen top neydi ozete baktim fenerin bir duzgin atagini goremedim kiskanma

0|0
    0|1
  • Beşiktaş ne zaman GALATASARAY a karşı üstünlük kurabilmiş ki boş boş konuşuyorsun en iyi dediğiniz zamanlarda bile ;-) bal şans falan değil durum kalite yıldız oyuncu fark ;-)

image.cdn.haber7.com/.../...825647020_h1087563.jpg

0|2
    0|1
  • Bal mi 2 tane buz gibi gol tartismasiz Sana futbolu sevdiren bir gol bence tebrik, etmen, lazim dmi?

0|3
    0|0
  • 2 sezon önce gs tek kale maç yapıp fenere 2-1 yenildiğinde de aynı seyi dedin mi fb için. futbol bu gol atamayana atarlar

0|1
    0|0
  • @soran 2 sene önce man u şampiyonlar ligi maçında naniye kirmizi verirken arkasında durdugunuz cüneyt çakır aynı harekete aynı kartı bruno alvese gösterince mi onun bunun cocugu oluyor?

0|1
    0|0
  • sen onu bırak fenerin son golünü söyle. top çizgi dışına çıkıyor hakem devam ettiriyor oyunu. hadi bunu da konuşsana, konuşamazsın tüpçünün artıkları sizi...

0|1
    0|0
  • 6s soksun sana şizofren 8jklı futboldan anlamıyorsun kız profilinde burdan ahkam kesiyorsun sığır seni

1|0
    0|1
  • Ezikler emenike Alves size maçı verdi resmen! daha maç kazandık diye övünün, 11 11 oynansa acaba yenebilecekmiydiniz gücünüz yetecekmiydi... hay bu futbolun gözü kör olsun bugün sizi böyle konuşturdu ya...

0|0
    0|1
  • Helal kız dogru söylemişsin çoğu erkekten doğru konustun..

0|0
    0|1
  • Skora bakılır genelde bebeğim, oyuna takılma. .

0|0
    0|0
  • Balık değil sneijder farklılığı ayrica bizim konuşmamıza hiç gerek
    yok herkes biliyor neyin ne mal olduğunu
    femerbahçe şikeden başını kaldıramıyo ayrıca taçtan gol atan balıklar da fenevbahçeydi
    tamam iyi oynamadık kabul ama
    o golüde her futbolcu atamaz
    sonra da gelip burada konuşmayın hem
    "BIR KONUŞANA BAKARIM ADAM MI DİYE
    BİRDE KONUŞTUGU LAFA BAKARIM LAF MI DİYE"
    "Yolda kalmaz grayder
    Nasıl da koydu sneijder"

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Nasil yıllarca sow ve alex'in o iki golu konuşulduysa bu iki gol de öyle konuşulur. Uzaktan iki şut değil yani onlar

0|4
    1|0
  • Oncelikle soyleyeyim ben Fenerbahçeliyim. haklı olabilirsin galatasaray kotu oynadı Fenerbahcede kotu oynadı zaten ama sneijder maç boyu kaleyi yokladı ve onu tutan kimse yokdu madem selcuk sahini oyuna aldın ne b*k yiyor o orda? tutsaya sneijder i gol atacagı belliydi zaten İsmail kartal daha da içine eder bu takımın

0|0
    0|0
  • Bir bjkli olarak sana ne oluyor? Ayrica 8tas falan yazsana sen 😂😂😂😂😂😂😂

0|3
    0|0
Yükleniyor...