Sizce ben haklı mıyım yoksa saçmalıyor muyum ?

sevdiğim çocuk benim onu sevdiğimi bilmiyo.ama ona göre çok yakın arkadaşız. bi gün çalıştığı yere uğrayım dedim. tamam yarın haberleşiriz dedi. ve ertesi günü mesaj attığımda umursamadı bile. kendimi çok kötü hiissettim kızdım. ve bu olayın üstünden nerdeyse 1 ay geçti hala konuşmadık. bu olaydan öncce biz hemen hemen hergün konuşurduk. artık onla konuşmamaya karar verdım.ama ben onu kaybetmekte istemiyorum.

sanki bi çıkmaza girdim. lütfen yardım edin ne yapabilirim :(

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• belki de sevgilisi var? olamaz mı? Ayrıca seni normal arkadaşı olarak görüyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sevdiğini söyle ondan sonra hareketlerini tart

boş tripler atmışsın kendi kendine

konusunca anlaşılır neyin ne oldugu

0|1
    0|0
  • ya seni umursamayan bir adamı neden bu kadar takıyorsun anlamıyorum... siz gibi kızlar benim lisede okuduğum yıllarda beni neden bulmuyordu onu da anlamıyorum...

0|0
    0|0
    • haklısın aslında ağladığında gözyaşını değil ağlatanı siliceksin derler ..silerim belkide..zor ama denicem

• zor değil, en az bir bardak su içmek kadar kolay.

• 1 bardak acı su ıcın degmez oruc bozmaya

0|0
    0|1
  • Unutacaksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sanırım sadece arkadaş olarak görüyormuş seni , baktı duyguların günyüzüne çıkmaya başlayacak iletişimi kesti ... Her işte bir hayır vardır üzülme .

0|0
    0|0
  • sevgilisi vardır ve seninle görünmek istemiyordur.

0|0
    0|0
    • sevgilisi yokk olsa bilirdim :(

• yada kalbini kırmışsındır

• böyle durumlarda başkası devreye giriyor yani öyle veya böyle senin bilmediğin başkası var ve senle görünmek istemiyor.

• Kızmakta haklısın ama onu kaybetmek istemiyorsan mecburen alttan almak zorunda kalacaksın.

0|0
    0|0
    • ona bir daha mesaj atmayı gruruma yediremiyorum

• Eğer seviyorsan yap derim ama unutabilirim diyorsan o sana kalmış.

Yükleniyor...