Çekingenlik tavsiyesi alsam

Evett şöyle söyliyim ben baya çekingen birisiyimdir. Arkadaşlarım genelde hep ortamlara sokarlar zorla yeni insanlarla tanışıp muhabbet etmem için. Ama ben put gibi otururum konuşamam biri benimle ilgili birşey söylerse yerin dibine girerim gibi birşey olur. Hep arka planda olurum resimlerde yada kaçarım çıkmamak için. Çok heveslendiğim galde bi partide kalkıp da dans edemem. Bu olayı nasıl aşıcağım hakkında bilgisi olan var mı acaba ?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Bu durum profesyonel yardım almadan çözülemez bizim verebileceklerimiz çok küçük bir bölümdür.Pek yardımcı olacağımızı sanmam

0|0
    0|0
    • Ooo onu da denedim :) ama pek işe yaramdı atamadım şunu üstümden hayat geçiyo ama ben sabit bekliyorum bir yerde

• Ha soyut ha somut..Sen erkenden tecrübe kazanmak istiyorsun.Yardım aldım diyorsun.10 sene okumuş birileri sana yardım edemdiyse zuranın zırt deliği olan bizler sana hiç bi yardım edemeyiz

Yani burda yazdığın akılcı sözleri hayatında uygulayamadıktan sonra sayfalar dolusu sana tavsiye versekte boş.Alla yardımcın olsun

• Aynen kime baksam hepsi bana bakıyo gibi hissediyorum. Bi kere karaoke yaptım az kalsın bayılıyodum

Kızlar Ne Diyor 2

• Spora yazılıp bir spor daliyla ilgilenmeye ne dersin?

Bu, cok fazla sosyalleşmeye yardimcidir.

Çekingenliğinin önemli bir kısmını da alır götürür :)

0|1
    0|0
  • bol bol kitap oku, net başında fazla vakit harcama...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• İnsanları gözünde büyütme. Kafana göre takıl.

0|0
    0|0
Yükleniyor...