Ne yapabilirim yardım edin

Arkadaşlar psikolojik sorunlarım var orn. fobim var temizlik konusunds,ailevi problemler,kendimden iğreniyorum,güvensizlik vb fakat ailem beni anlamıyor daha çok üstüme geliyolar kendimi öldürmeyi bile düşünüyorum fakat günahını düşünüyorum zor dayanıyorum elimde olsa kendim giderim fakat reşit değilim hergün daha çok kötüleşiyorum birgün kendime zarar vermekten korkuyorum daha doğrusu onun günahından neyapabilirim yardım edinn

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle dünyanın merkezinde olmadıgını dünya sen istemesende dönmesini durdurmuyor.

ailende ablana ve abine anlat olayını yada anne ve babana profosyonel yardım almalısın bir piskologtan ben bile normal oldugum halde piskolog bir arkadasım ile en az haftada 1 kere bulusur ne var ne yok icimi dökerim. simdilik kendine iyi davran ve derslerine calış üniversiteye gidersen özellikle baska bir sehirde öz güvenin yerine gelebilir. yada internet ortamından birini bul ona dertlerini anlat yaz oda cevap versin. icine atma birseyi kaldıkı bu yaslar ergen yaslar

bazı piskolojik etkiler yapar sana :-) sen kendine güven tamam mı k.i bak düzgün davran

0|0
    0|0
    • Kendime dair herkesin guvenini kaybettiysem

• öncelikle 16 yasında oldugunu sanıyorum bu yaslarda tripler normal söyle bir sey yap icinden gecenleri bilgisayarda yaz sonra onu mail at ama yada istersen aile hekimligine git piskolojik sorunların oldugunu belirt seninle konussun yalnızsın biraz sosyolortamlara gir arkadaslarınla

kafanı dagıt merak etme güveni kaybetmiyecegin biri cok yakında cıkar sana duat et

Erkekler Ne Diyor 10

• akrabaların yanına türkiyeye gel sonra saglık sigortanı kullan burdaki bir doktora git

orda netten arastır türk doktorları varsa git

0|0
    0|0
  • yanlış anlama ama dini kitap okumanı ve namaz kılmanı tavsiye edebilirim insan namaz kıldıkça huzur buluyor

0|0
    0|0
  • arkadaş edin. sohbet et

0|0
    0|0
  • formatlamak lazım seni

0|0
    0|0
  • geçeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

0|0
    0|0
  • annenle tartisma nedenleriniz neler? 16-19 yas arasinda misin ?

0|0
    0|0
    • Ben anneme anlatmak istemedigimi soyleyince anlatmami istiyorum bende anlatmamakda israredince tartamaya basliyoruz

• Daha cok buyuyor

• buyusun elbet dinginlesir :) kufretme ama tartisin :D olmadi birbirinizi isirin hirlayin gecer

• antidepresan hafif bir ilaçla başla...Mesela 50 mg lustral kullanabılırsın..

0|0
    0|0
  • Sakin ol önce açık anlat bize

0|0
    0|0
  • kişisel gelişim kitabı oku.ilaç fayda etmez .

0|0
    0|1
  • doktora git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Psikoloğa git yardım al

0|0
    0|0
  • dert etme canım ergenliği atlatınca geçer... aslında hiç bişi dedikleri yada yaptıkları yok... sen kendi kendine sorun çıkarmaya çalışıyorsun... tavsiye: yaşıtın olan bi sevgili bul ama bağlanma sakın. :D

0|0
    0|0
  • arkadaş edın bnce kalabalık ortamlarda bulun eglencelı kısılerle sohbet kur belkı azaltabılır

0|0
    0|0
  • Ayni benm kardesmin hareketleri...ne bu kadar dert edionuz ya

0|0
    0|0
    • Kardesini bilmem ama benim dertim yeterince var benim etmeme gerek yok

• Eger yardimedebileceksen cevap yaz lutfen...

• Kafani takma canim hcbseye .uzulme kursa falan gt kafan dagilir

• Reşit değilsen.Bu sitede olmaman lazım.Çünkü 18 yaş altı paylaşılar kaldırılır.Ona göre

0|0
    0|0
    • Biliyorum fakat bisekilde cozum bulmam lazim yoksa isim olmaz bu sayfada

• Katt cunku kimse cevap yazmadi benimde umidim kalmadi

• Kapattim yazmak istemistim

Yükleniyor...