Bir insan kim olduğunu ve ne isteyip amaçladığını nasıl anlar ?

bir insanın kim olduğunu bilmesi iyi bir şey ama ben hala emin değilim , iyi biriyim sürekli huzursuzum . Ben sanki hiçbir zaman kendim olamadım aslında insan kendi kimliğini kaybediyor . Eskiden okul da mesela ortama ayak uydurman gerek insan değişiyor zamanla şimdide her şeyi aşka bağlıyorum sürekli bir sıkıntı var beni herkes sever ama benim özel birinin sevgisine ihtiyacım var benimde ona vermem gerek bazen çok korkuyorum hayatımın aşkını bulamıyacağım ve hayatım bir düzene girmeyecek diye .Her türlü sosyal faliyetim var , çok fazla film izlerim ve etkisinde kalırım benim hayatım niye böyle değil ama ben kişilere göre değişiyorum bunlara bi çözüm bulmam lazım benim anlatacak çok şeyim var ama siz kendinizi tanıyomusunuz.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• kendine ait düşüncelerin hayallerin varmı genel olarak söylüyorum bunu, bi kere hatan ortama girmek için olmadığın istemediğin gibi davranmakla başlıyor kendini bilmek isteklerine hissettiklerine kulak vererek düşüncenle bunları yoğurabilmektir biraz zaman birazda yalnız kalmaya ihtiyacın olabilir sonrasındada yanlış koşullanmaların ve beklentilerine gelelim olması gerekenlerin listesini yapmaya çalışma en azından manevi olaylar için sevgilim olmalı aşık olmalıyım falan filan hayatta ısmarlama olmaz bazen yaptıklarımızın bazende karşı tarafın yaptıklarının sonucunu yaşarız sonuçların hayali veya kaygısıyla yaşayamazsın yaşarken yaptıklarını düşünmelisin kendine zaman ver çoğu insanın düşünmüş olabileceği şeyleri söylüyorsun son olarak evet kendimi tanıyorum heralde

0|0
    0|0
    • tesekkur ederim ya bu aralar biraz sorunlarım var . Aslında çevremdekilere gore sakın ve ıyi bırıyım ama işte bilirsin ışte iç dunyamız.

Kızlar Ne Diyor 1

• aynı dusunce ıcındeyım

0|0
    0|0
    • ama bı sonuca varamıyorum ben ne istiyorum bılmıyorum bis psikoloğa gideceğim sadece konuşmak için

Erkekler Ne Diyor 2

• Sanki sana daha önce Enneagram diye bir cevap vermiştim. Bakmadıysan üstelemeye gerek yok.

0|0
    0|0
    • enneagram testi yaptım ve maceracı kişilik çıktı kendımı testlerlemi bulucam ?Hiç sanmıyorum

• akışına bırakıyorum, öyle böyle hayat geçiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...