Vücudun güzel olması kızlar için ne kadar önemli mesela benim vücudum için ne dersiniz?(resimli)?

2 sene öncesine kadar kızlarla muhabbet kuramazken kalıplandıktan sonra kızların ilgisini çekmeye başladım özellikle bu sene çok fark etti çok emin değilim ama kızların yüzde 80'i güzel bir vucuda çok önem veriyor bence kalan yüzde 20'i de çok olmasa da önem veriyordur cidden karakter kişilik filan sonrasında önemli ilk izlenim için dış görünüş daha önemli mesela benim vücudum böyle kızların da ilgisini çektiğini düşünüyorum
http://hizliresim.com/nGyqyB
http://hizliresim.com/Qgydzv

0|0
64

En İyi Kız Görüşü

• bence vicudun gayet güzel üstelik yüzünde güzel iyi anlamda bence çok abartmadıgın sürecede devamet spora ama yanı ben mesela ilk kişiliğe ikinci planda kasa ya da vıcuda bakarım benı guldurmesı guevnılır olması benım ıcın daha on planda bence ama kaslı erkeklerde çok ilgimi cekr

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben begendim.

0|1
    0|0
  • Bu sen misin? Ve eğer sensen neden boxerli resmini koyma gereği duydun? Ve evet bir erkekte vücut dikkat çeker ama illa yapılı kaslı vs olacak demek değil, işte derler ya boylu poslu olsun öylesi de yeterli olabilir. Tabi bunun yanında kişilik de hoşa giderse yeterli olur bir erkek, yoksa fizik iyi ama kişilik yanlış olursa kızlar için güvenilmez olur.

0|0
    0|0
  • Vücut önemli tabi de,
    Vücudu "olsa" bile böyle ortalıkta sergileyen erkeklerden nefret ediyorum. Övünecek tek şeyleri karnındaki baklavalardan olsa gerek, bir halt ettiklerini sanıp böyle poz veriyorlar ya, para vermek istiyorum onlara tshirt alsınlar diye.
    ha bir de 2 çeşit vücut var, birisi sporla kazanılan kaslardan oluşur, diğeri de inşaatta tuğla taşıyanların edindiği vücuttur, senini 2. sine giriyor.

0|3
    0|0
    • çok ağır olmuş:)

• Aşağılamadım ki, amacı kas yapmak olmayan bir insanın yine de kaslarının olması bence bir iltifat.
      Tamam aferin sana, bunları sergilemeye devam et belki 2-3 kezban sana yazar ve amacına ulaşırsın

• canım ben 6 sene profesyonel basket oynadım amacımın spor olduğunu da gayet iyi anlatıyor bu buraya sadece merak ettiğim için resim koydum

• Neden iç çamaşırlı fotoğrafını koyuyorsun

0|0
    0|0
  • Fiziğin de, yüzün de gayet güzel.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• vucut ozgune saglamistir sana yoksa o kadarda etki etmez

0|0
    0|0
    • ama mesela kızlarla yakınlaştığın zaman direk olarak dokundukları yer göğüs ve kollar oluyor

• gayet fit

0|0
    0|0
  • ohh my godd çok tatlısın ewqe

0|0
    1|0
Yükleniyor...