Peki dikkat çekmeyen kızlar çirkin mi yani?

şimdi şöyle bi konuya değinmek istiyorum. burdaki bayanlar genelde 'dışarı çıktığımda çok dikkat çekiyorum,beğeniliyorum ama sevgilim yok' vs vs diyorlar. peki dikkat çekmeyen kızlar çirkin mi yani? illaki bütün erkeklerin içine düşmesi mi lazım?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• yookk şöyle bişey var gidin adriana limayı alın çingene eteği giydiripüstüne saçma bi tshirt giydirip çop toplayan kadınlar gibi giydirirsen kimse dönğp bakmz...yada o çop toplayan kadını al bi yıka kırmızı bi jartiyer etek asklı yada neyse giydir bak erkekler nasıl asılıyo...iş güzellik kadar kılık kıyafet ve hareketlede alakalı bana sorarsan

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• egolarına bağlı bütün erkeklerin içine düşmesi hoşlarına gidiyorsa bu durum onları çok üzecektir. Çirkin diye bir kelime yok herkesin bir güzelliği vardır. Bütün erkeklerin içine düşmesi egolarını tatmin ediyorlar sadece. Sevgili bulamamaları normaldir bütün erkeklerin içine düştüğü bir kişi güven sorunu yaşar bence .

0|0
    0|0
  • Utangaç olup kenarda köşede kalmış güzeller de var. Bir şekilde kendilerini saklamayı başarıyorlar. Dikkat çekmek sadece güzellikle alakalı değildir. Çok güzel zaten dikkat çeker bunun yanında beden dili kılık kıyafet konuşma vs. hepsi etkili.

0|0
    0|0
    • Yoğun ilgiden sokaklarda yürüyemeyecek durumda olman lazım :))

• Soru açmalısın bence:)) Saçmalığın Nirvanasını yakalamış oluruz:)

• Herkesin beğendiği bi kız die bişy yok her çok ilgi gören kız güzel olucak die bişy hiç yok hafif erkeklere boncukumsu şeylerden dağıtıosa dikkat çektm oh ne güzelmişim mantığı var kızlarda. Yani yanlış bi yargı güzelde olabilir çirkinde olabilir bu kız ..

0|0
    0|0
  • dikkat çekmek isteyen kız orasını burasını açarsa dikkat çekmesi kaçınılmazdır,dikkat çekmenin güzellikle ilgisi yok:)

0|0
    1|0
  • Hayır dikkat çekmeyen kızlar kendileri dikkat çekmek istemediği için dikkat çekmiyorlardır, bu onların çirkin olduğunu göstermez...

0|0
    0|0
  • yok pampa sorun erkeklerde zaten bütün kızları neredeyse ulasılamaz görduğumuz ıcın cok guzel kadınların yanında hem saplar var :D

0|1
    0|0
  • çirkin değilde bakımı saçınızı başınızı giyiminizi ihmal ediyorsanız bakılmayınca da kızmıcaksınız

0|0
    0|0
  • böyle sacma bisi yok. güzellik kişiseldir. tercih meselesidir. ve cekici gelen de her zaman erkeklerin icine karısmayandır bence. ;)

0|0
    0|0
  • bence dikkat çekmeyenler daha güzel yani daha hanım evlenicek kişiler şimdi diğerleri de yanlış anlamasın ama

0|0
    0|0
  • hayır dikkat ceken kızlar güzel oldukları için ve özgüvenleri tavan oldugu için, o g.t dısarda kafa dik burnu havada gezdikleri için dikkat cekerler;)

sadece guzellik dikkat cekmez bence genelde

0|0
    0|0
  • çok güzel olup erkek arkadaşı olmayanlar da var, ama onlar kendileri istemiyorlar

0|1
    0|0
  • içine düşücek birini bulursun da seni seveni nah! bulursun demiş ünsüz bi düşünür

0|0
    0|0
  • doğru zamanda doğru yerde doğru kişi dikkat çekmese bile o kızın içine düşer merak etme sen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Dikkat çekiyorum diyen bayan acaba huyuylamı yoksa vucuduylamı cekiyor bunu

0|1
    0|0
  • Burdakilere bakma sen hepsi 1.75 boyunda 90-60-90 ondan erkekler ilgileniyor.Kısa yada şişman üye yok denecek kadar az:)

1|1
    0|0
    • Peki 1.70 boy 68 kilo iyi mi ? Hayır dışarda filan bakıyorlar ama sizin de fikrinizi almak istedim.

• buralardayım tatlısım, birkac gundur elimde yogun islerim var yazamıyorum pek ama takipteyim <3

• tamam :)

• nasıl dikkat çektiğin önemli bende insanlara bakıyorum da bu muhteşem güzel oldukları anlamına gelmiyor dikkat çekmek nasıl oluyor onu daha anlayamadım neden bahsettikleri daha doğrusu

0|0
    0|0
  • hayır degil, cekicilikle guzellik farklı seyler. ha.. boyle soyleynce acık giyinen cekicidir geliyor akıllara fakat bu da degil, oturma, kalkma, bakıs, durus vs.. cekici yapar insanı bu icten gelen bir seydir

0|0
    0|0
  • çirkın degılse bıle pasıftır bakımsızdır

0|0
    0|0
Yükleniyor...