Ayaklarınız yere basıyor mu?

Size hiç uçtuğunuzu söylediler mi?

Ya da aklınızın bir karış olduğunu?

Belki de çok katı olduğunuzu biraz uçmanız gerektiğini söylüyorlardır. Peki siz kendinizi nasıl görüyorsunuz?

Verdiğiniz kararlar, yaptığınız seçimler isabetli mi?

Yoksa hedef tahtasını göremiyor musunuz bile?

0|0
1214

En İyi Erkek Görüşü

• Zaman algımın olmadığını ve gerçekçilikten uzak olduğumu söylemişlerdi. Enteresan.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• biraz yere basmasa keşke veya bazen basmassa çünkü böylesi çok sıkıcı

0|0
    0|0
  • Her ay düzenli duyuyorum bu cümleyi. Duymadan rahat edemiyorum.

0|0
    0|0
  • hiçkimse demedi arada bir deli diye düşünenler çıkıyor.uç sınırlarda yaşamam.sadece bungee jumping var hayalimde.o zaman biraz uçmuş olabilirim.

0|0
    0|0
  • ne uçarım ne de ayaklarım yerdedir, boğuşurum hayatın dalgalarının arasında

1|0
    0|0
  • kendimi bildim bileli hep sorumluluk sahibiydim arada tirlatmak istiyorum ama yapamiyorum

0|0
    0|0
  • aklım ne havada ne yerde.hakikatlerle yuzleşmiyorum o kadar

0|0
    0|0
  • burnum gök yüzünde

0|0
    0|0
  • Her an tetikteyim.

0|0
    0|0
  • Hyır çok aklı başında biriyim hep düzgün kararlar veririm klasjalkjdıskdjlkj

0|0
    0|0
  • bi tek babam söyler uçtuğumu

0|0
    0|0
  • Aklım bir karış havada bu aralar.Karar vermekten kaçınıyorum.

0|0
    0|0
  • her zaman, dengesizlerde uzak durursa hiç bir sorun yok(bu site için söylemedim)

0|0
    0|0
  • sadece yamaç paraşütü yaptığımda ayaklarım yerden kesilir..!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• bir tek aşk olduğum da aklım bir karış hava da olur önüme bakmam duvarlara çarparım,yolumu kaybederim...

bazen kararlarım da risk alırım bazen de emin olmadan karar vermem.genel de seçimlerim isabetlidir ya da seçimlerimin sonucu beni hüsrana uğratmaz.

0|0
    0|0
  • Kararsız olduğum için pek isabetli olduğu söylenemez.

0|0
    0|0
  • bende tersine bir durum var zamanla ayaklarım yerden kesilmeye başladı :)) önceden daha gerçekçiydim :))

0|1
    0|0
  • Sorumluluk sahibi bir bayanım.Birde fazlasıyla anaç ruhluyum.

0|0
    0|0
  • Çok mutlu olduğumda ve aşık olduğumda ilk başlarda havalarda uçtum adeta ayaklarım yere basmadı zaman biraz geçince normale dönüyorsun ama arada yine Leylalığım tutar yakın çevrem leyla diye takılırlar :) ama ben bu durumdan rahatsızlık duymam Mecnunum var çünkü Leyla olmuşum ne mutlu bana ;)

Verdiğim kararlar da uçukluk değil de isabetsizlik olur kimi zaman ama sonuçlarına katlanırım ve pişmanlık duymam sonuçta kendi seçimimi kendim yapmış olurum . sadece bir dahakine temkinli olurum..

0|0
    0|0
  • ben hep ucarak yasadim. kendimi hep farkli bi dunyada hisettim ve hisettirdiler. erisilmez imkansiz oldum. ama kimse imkansiz ve erisilmez degildir. herkes ayni dunyafda yasiyor. kiminin maddi sorunlari yoktur kiminin vardir. kiminin aile skintilari yoktur kiminin vardir. bununla ilgili bir cok ornek verecek olursam haayir ayaklarim yere basmmiyor. hala baba parasi yiyen ukalanin tekiyim. okulun bitmesi tek hedefim. o zaman kendimi her turlu ispatliyacagim.

0|0
    0|0
  • onlari söyleyen olmadi!

bir karar vemeden önce 1-2 gün düsünürüm hesap kitap yaparim en sonundada dogru karari veririm bugüne kadarda hic yalnis karar almadim hep isabetli ve yerinde !

mantik insaniyim cok düsünürüm !

0|0
    0|0
  • basmıyo gibi görünüyo ama basıyo :D

0|0
    0|0
  • her daim ayakları yere basan biriyim ama arada bir kendimi bulutların üzerinde hissettiğim oluyor tabi iniş takımlarım her zaman açık pozisyonda:))

0|0
    0|0
  • ucuyorum ama kimse farkinda degil yani ucacagim :))

0|0
    0|0
  • hayir.

0|0
    0|0
  • aklım gercekten bır karıs havada :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...