KS'deki insanların nerdeyse tamamının sorunlu olması

hepimiz bir soruna çare ararken urayı bulduk galiba ve genelde sorunumuzla ilgili bölümlerde sık dolaşıp cevab alıp veriyoruz ozamn verdiğimiz cevabları kendmiz bile doğrusunu uygulayamamışız demektirki yanlış cevab demektir. nasıl olacak bu işler doğruyu nerde arayacağız

0|0
15|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Aynen. Hele matesis gibi arkandan konuşan saçma insanlar çok . Ama merak etmesınler bız hepsinin gerçek yüzünü ne olduğunu öğrendık. :))

1|2
    0|0
  • Zaten yaptığımız hataları yapmalarını değil yapmamalarını söylüyoruz.

Dediğimi yap, yaptığımı yapma durumu.

0|1
    0|0
  • Biz uygulayamadık bari siz kurtulun diye uğraşıyoruz...Adamın biri sahilde milyonlarca karaya vurmuş deniz yıldızlarını teker teker tekrar denize atan bir çocuk görmüş ''bırak evladım milyonlarca var hangi birini kurtaracaksın ''diye sormuş çocuk gene bir tane alıp atmış ''bak amca birini daha kurtardım''

0|1
    0|0
    • hmm dmeek dur birilerini kurtayım bugün dedin soru cevap sitelerini aradın ve buldun burayı çok ilginç seni günün kahramanı ilan ediyorum :D

• Allah diline düşürmesin!Ketçap o ketçap!

• Takılıyoruz işte kasma rahat ol <3

0|1
    0|0
  • Ben dahil gormuyorum bu kisma kendimi.. ben sadece gulmek icin dolasiyorum:P

0|1
    0|0
    • sorunlarınla barışık olmalısın bence :D kaptır gitsin hacı delilik iyidir

• Aslinda tam olarak bu degil, sorunlarimla barisik bir insan olabilirim ama burda paylasmamam veya aramamin nedeni olamaz... Elbette bir sorum/sorunum oldugunda burda bulacagimi dusundugumde uygularim ama simdilik boyle gereksinimim olmadi ki ben burda hep guldum eylendim:))

• Kafanı şöyle bir dışarıya doğru çevirip bakarsan etrafdaki insanların da hep sorunlu olduğunu göreceksin :D

1|1
    0|0
  • sorunuma care ararken siteyi bulmadim. arkadasim moderatordu cagirdi. ben de ne varmis acaba diye geldim. baktim bir iki duzgun insan var. onlara iletisim bilgilerimi biraktim. hala konusuyoruz.

ve evet sitede normal insan yok. cunku hicbir akli basinda insan internette bu tarz sitelerde dolanmaz. benim de aklim basimdayken girmiyorum. tatildeyim. yapacak bir sey yok. dun disardaydim girmedim misal. cogu arkadasim il disinda. tatilde vs. evde sikintidan patlayinca buna sariyorum. ha ne olacak yazsonu nikah var. girmem daha. sevgilimle yasarken de girmiyordum. butun gun disardaydik :-)

0|1
    5|4
    • sonuçta sende srunlusun dimi :D sıkıntıda bir sorundur ;) takılma sorunlu olmakta güzel

• N'olur sevme.

• Bazen yazıyorum ve arkama yaslanıyorum. Gelen eksilere, yorumlara gülüyorum.

İnsanlar, ışığa gelen kelebekler gibi... =)

• sorunu sorusu olmayan yok

0|1
    0|0
  • buraya özel değil. insan olmak böyle birşey zaten. herkesin derdi var.

0|1
    0|0
  • hepimiz kafayı yemiş olmalıyız.

0|1
    0|0
  • sorunlu degıl bız artık tecrubelıyız acılarımızdan ders cıkardık bır daha yapmıyoruzz :)

0|1
    0|0
  • Kafam karısıktı zaten bu açtığın konu ıle beynım ambele oldu.

Mutlumusun hııııııı mutlumusun?

0|1
    0|0
    • kafası düzgn kimse yok bana takıl hayatını yaşa :D

• sorun yok ozaman dadlum doktorlara srmak gerek galiba bazı şeylerin doğrusunu sonuçta artık aşk hariç kherşeyin doktoru var ;)

• Herkes yalan boşver sen yaşa hayatını:)

• Yanlış değil aksine gerekli cevaplardır.Ben yapamadım ama doğrusu bu sen yap demektir.Tecrübeyle kanıtlanmış bir sürü cevabım var.İlle de uygulamak zorunda değilim.Ama uygulayabilen sorununu çözer.

0|0
    0|0
  • Hepimizin sorunu yok. Amaç farklı sorular sorup, cevap vermek. Üyelere bildiğimiz kadarıyla yardımcı olabilmek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Buraya çıktıkta çıkmadıkmı dedik

0|1
    0|0
  • bu ülkeden yola çıkarsak bu sonuca varmamız an meselesi.daha konuşma ile yazmayı ayırt edemeyen sünepe beyinlerden ne bekliyorsun yada ergenyuslardan birde felsefe ingilizce karışımı saçma sorular sorupta dil katliamı yapanlardan.böyle gelmiş böyle gider.bu ülkede sorunsuz olmak demek çöle pembe kar yağması gibi birşey demektir.

0|1
    0|0
  • Bu soruyu benden önce sormuş olman benden çok yaşayacağın anlamına geliyor olabilir :))) Aynı düşüncelerdeyiz.

0|1
    0|0
  • Sorunlu olmadığımızı kim söylemiş..

0|1
    0|0
  • buna nasıl karar verdin tamamı sorunlu derken

0|0
    0|0
  • aksini iddia eden yok,en basitinden gün içinde sıkılmak gibi bir sorunumuz var

0|0
    0|0
  • kıyamam :( bu kadar kafa yorma sittir et

1|0
    0|3
  • Tanrılar çıldırmış olmalı.

0|0
    0|2
  • tek mükemmel benim galiba lan.

0|1
    0|0
  • "squirt nedir" derken burayı buldum ya. Millet aşk meşk falan arar ben bdsm squirt. Iyy!

0|0
    1|2
Yükleniyor...