Hayatınızda böyle bir erkek gördünüz mü ?

Hikaye tamamen gerçektir :)

Bizim caddede sercan isimli bir çocuk vardı :) Karşı apartmanımızda otururdu Çocuk ispanyollara benziyordu :) Giyimi kuşamı kaliteli zaten futbolcu böyle aranan tip anlıycağınız. Uzun zaman önce arkadaş ortamında tanışma fırsatı bulmuştuk. Efendi durusu zaten 1-0 lik bir skorla bizimle olma yolunda ilerletmişti onu. Gel zaman git zaman sürekli aramaya başladı nedense bende fazla muhattap olmama gayreti gösterdim başardım da... Aradan aylar geçti 2 hafta önceydi sanırım marketten çıkarken "Paaamukkkkkkkkkkkkkkkk" diye seslene seslene yanıma geldi. " Uzun zamandır görmüyorum seni yaşıyor musun telefon numaranı değiştirmişsin ya inanamıyorum ulaşamadım sana bir türlü kapını çalıçak ta değildim gibisinden konuştu.." Numarasını verdi arkadaşlarla hep birlikte olucaz diye mesajlar vs vs .. Sonra bir akşam sapancaya gidilicekti konuştuk vs vs... Ben tatile gittim aradan zaman geçti bu akşam bir öğrendim hatta gördüm ki evlenmiş :)

Düğününden birkaç gün önce koşturan adam birkaç gün içerisinde evlenmiş ve hiçbirkimse kendisinin ciddi bir ilişkisinin olduğunu hatta nişanlı dahil olduğunu bilmiyordu :) Ne kadar garip nişanlı bir erkek ve parmağında ne yüzük takıyor ne de kendisini belli ediyor. Hayatınızda böylesine rastladınız mı :)

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• sercan yıldırım mı bu hikayedeki futbolcu :)) futbolcu milletini yakınen bilirim , kamplarda inek şaban izleyen, play station oynayan karı kız muhabbetinden öteye muhabbetleri olmayan kendini geliştirme ihtiyacı duymayan ,önümüzdeki maçlara bakıcazdan öteye yorum yapamayan insanlardır çoğu şaşmadım ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hacı hikayeyi okudum da, sapanca olayında durdum ben :)

1|0
    0|0
  • senin peşinden mi koşmuş oldu şimdi?

1|0
    0|0
  • belki seni arkadaş olarak arıyordu? aranan tip dediğine göre özgüveni yüksek bi elemandı. yani seni isteseydi bunu sana söylerdi. sen yanlış anlamışsın. ayrıca evet gördüm öyle insanlar.

1|0
    0|0
    • defalarca söylediği ıcın uzak durdum :) ben benı ya da baskasını ıstemesınde değilim sadece nısanlıyken zıplaması gairp:)

• e öyle işte bazı serefsz adam kılıgna bürünmüs adiler dikkat etmek lazımmm evlat ..

1|0
    0|1
  • Sercan vurdu gol oldu desene

2|0
    0|0
  • adı üstünde Oyuncu bu (:)

1|0
    0|0
  • Bende çok farklı bi yazı sanıp okudum. Vaktimi çaldınız boşu boşuna:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...