Karın kası yapmak istiyorum. Ne tür egzersizler önerirsiniz?

karın kası için önerileriniz neler arkadaşlar. boy 1.68 kilo 53 vücudumun sıkı bir görüntüye sahip olmasını istiyorum ve ilk olarak da karın kası olsun istiyorum. Bu konuda bana neleri tavsiye edebilirsiniz. Pratik ve herkesin kolaylıkla yapabileceği önerileriniz olursa sevinirim.

Güncellemeler:
link böyle bir görüntü istiyorum

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Yapabileceğine inanacaksın, yemene içmene çok dikkat ediceksin zamanla hamuru hayatından çıkarıcaksın daha sonra koşu düzenli olarak haftanın en az 3 günü daha sonrada mekik hareketleri haftanın 7 gününde sadece 4 gün çalışacaksın karın hareketlerini SABIR ile sonucu göreceksin...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• 0|0
    0|0
  • kızda kas hoş değil

0|0
    1|1
    • kas derken erkeklerin ki gibi değil ama düşük bel giymekten yanlarda yağlanma oldu ve bu beni rahatsız ediyor bundan kurtulmak için daha sıkı bi görüntü istiyorum aslında.

• koladan vazgeçemezsen o göbek düzelmez..şeker çok çabuk yağa dönüşür ve göbekte birikir o yüzden tüm şekerli şeyleri kesmek zorundasın

• :(( galiba kescem... çünkü sevgilim hayvan gibi olcak kaslanmaya başlaınca :(

• Yere uzan veya bench üzerine yanında 1 bardak su bulunsun

Ayaklarını yere basıyor şekilde ayarla ve her biri 10 tekrardan oluşan 5 set mekik yap. Her sette dinlen ve 2 yudum su iç.

Ayrıca mekik çekerken nefes kontrolu yapmazsan kas gelişmez. Kalkarken vericeksin uzanırken tekrar alıcaksın.

Spor salonu düşünürsen oradaki aletlerden sor hocana gösterir. Salonu tavsiye ederim. Evde çok ilerlemiyor çünkü

0|0
    0|0
    • salon gerçekten iyi olurdu ama çalışıyorum vaktim yok malesef... bide ramazan ayı girdi... belki ramazandan sonra başlarım salona

• tek derdin yağlardan kurtulmaksa hafif ve düzenli bir sporla o yağlar erir. ancak illa da karın kası yapayım dersen mekik çekmen gerekiyor. daha etkili ama daha zor bir hareket istersen yere uzanıp ayaklarını yerden 30 derece yukarıya kadar kaldır. bacaklarını bu şekilde tutabildiğin kadar uzun tut. son olarak bir kızda olabilecek en iğrenç şey kastır. buna karın kası da dahil. gerçekten karın kası yapmak istiyor musun?

0|0
    0|0
  • sırt üstü yere uzan gözlern tavana baksın.kollarını vücuduna paralel uzat.hatta kalçalarının altına koy.biraz zor olur ama daha etkin.bacaklarını birleştir.aşağı yukarı indr kaldır dik bi şekilde çalış.2*10 yap.sonra arttır tekrarı.üst karın kasların çalışır.göbeğinn üzeri

0|0
    0|0
  • www.bodyrock.tv tebrik ederim devam;)

0|0
    0|0
  • Bol bol yemek yee Turkish kas olsun:)

0|0
    1|1
  • İşte pratiği yok o işlerin...

Bak yardırıyoruz hala spor salonlarında.. Adonis falan anca oturdu daha.. .)

0|0
    1|0
  • valla duruma göre mekik çekmen lazım. bi de biberiye yağı sür streç filimle kapak iki saat bekle.sıkılaştırır.

0|0
    0|0
  • Shaun T's Insanity Workouts internette ara bu videoları indir yap. Mükemmel bi fitness programı. 2 ay içinde taş gibi olursun.

0|0
    0|0
  • mekik yapmalısın yarım ve tam mekik... :)))

0|0
    0|0
  • düzenli yarım mekik çekkkk

0|0
    0|0
  • Mekik çeşitleri var okadar link vermek isterdmde level 3 :((

0|0
    0|0
  • spor salonuna yazıl pampa baska sekilde olmaz :D

0|0
    0|0
    • çalışıyorum ama... sabah 8buçuk akşam 6 bir tek pazar günüm tatil yani vaktim yok açıkçası o yüzden evde yapılabilecek bir şeyler lazım bana

• benimde aklıma ilk plates geldi ancak dediğim gibi güvenememiştim. iyice bi araştırayımda.

• hadi bakalım baska sekılde zor olur spor yapman lazım (= sen arastır görürsürs yıne

Kızlar Ne Diyor 4

• Profil resmi kuzenin duvarına çizmiştim :))

0|0
    1|0
    • öyle bi görüntüm yok ama :D hep bu düşük bel pantolonlar yüzünden kemer bölgesi ve çevresinde yağlanma var bundan kurtulmak istiyorum

• Mekik çekmelisin her gün. Pilatese başlamalısın ve bisiklete binmelisin.

0|0
    0|0
  • benim bi ara cok iyiydi, ama deli diyet artı karın çalışmasını beraber yappıodum...çok nankör ama 1 ay bırak, veya beslenmene dikkat etmezsen anında bitiosun..o yüsden yemek artı spor bianda olmalı..ac gezicen ac yani:)

0|0
    0|0
  • mekik çek bol bol

0|0
    0|0
Yükleniyor...