Sizce Dans'ı Bırakmalımıyım?

Dans benim çocukluğumdan beri tutkummm. Ama sevdiğim kişi dansı sevsede beni bu yüzden tanıyanları sevmiyor ve vazgeçmemi istiyor, kimsenin aa bu kız dans ediyor demesini istemiyor fazla kıskanç sizce ne yapmalııyııımmm? :)

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Seviyorsan fedakarlık yapacaksın aşk sevgi bunları gerektirir haaa yok sen dersenki banane abi ben özgürlüğüme düşkünüm böyle şeylere gelemem kıskanç değil gevşek bir sevgili bulacaksın
    Erkek adam delkanlı adam TÜRK ERKEĞİ kıskanır işine gelmiyosa ortalık modern erkek kaynıyo şekerim bul onlardan birini
    Sonra gelip buraya sevgilim hiç. bişeyime ses çıkarmıyo
    Çıplak gezsem umurunda olmaz eminim
    Başlarda bu özgürlük hoşuma gidiyodu ama artık dayanılmz olmaya başladı
    Beni. hiç sallamıyo hiç bişeyim umurumda değil diye ağlamada ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bırakmayacaksın tabikide. Seni seven insan bu şekilde sevsin senin tutkun olan bir şeyi engelleyen birisi seni sevmiyordur.

0|0
    0|0
    • beni çok seviyor sadece aşırı kıskanıyor

• Hayırlısı olsun senin için.

• inşallah

• Sevgilin seni oldguğun gibi kabul edemeyecek kadar odun ve sen onun için hayatındaki en keyif aldığın şeyden mi vaz geçiyorsun :) Komik bu kızlar.

0|0
    0|0
  • Ben bırakmazdim galiba

0|0
    0|0
  • başkalarının istediği hayatımı yaşayacaksın yoksa kendi hayatınımı?

0|0
    0|0
  • Sadece hayallerinin ve sevdiğin işlerin peşinden git.

0|0
    0|0
    • dans benim hayalimdi ama şimdi o benim hayalim ve kaybetmek istemiyorum :/

• teşekkürler :)

• Ricalar :)

• sen ne istiyorsun ilk önce ona bak

0|0
    0|0
  • Dans eden sevgiliyi ben de istemem. Milletin gözü sqpikca üzerinde ıyy

0|0
    0|0
    • o da onu sevmiyor zaten

• evet onlar sadece odak oldugu şekilde düşünüyor :)

• Uzun sözün kısası sevilmek kıskanlmak sahiplenlmek istiyosan brakmalsn

• Hayat senin ve asla kimsenin önüne geçmesine izin verme hedeflerin hayallerin olmadan yasayamazsin

0|0
    0|0
    • doğru diyorsun ama hem dans benim hayalim hemde ooo :(

• Sevdiğin bir şeyi, daha sonra unutacağın kişi için bırakma.. iş ciddiyse o başka.

0|0
    0|0
    • iş ciddiiiii sorun da bu zaten :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence birakma sevdigin biseyi sonucta seni dans yuzunden taniyanlari kotu bir niyeti olmadigini falan acikla. Sevdigin seyden vazgecme bence

0|0
    0|0
    • dans konusunda ilerlemek benim hayalimdi ve başarıyorum o yüzden vazgeçmek istemiyorum ama onu da çok seviyorum :)

• Yani ona bunu acikla ve birakma bence ne kadar sevgilin olsada senin mutlulugun da onemli

• tabiki sonuçta tek hayalimdii

• Sen. sen olmaktan vazgectikden sonra hayatın ne anlamı kalır ki bence senin ne istediğin önemli onun değil..

0|0
    0|0
    • çoook kararsızımmm :/

• Farkındayım ama dans öyle birşeyki tüm duygularını ona yansıtır insan ne bilim beni rahatlatır ondan kendimce bırakmazdım ama karar tabikide yine senin.. hakkinda hayirlisi

• ben ağlamak istediğim zaman bile stresimi dansla yok eden bir insanım bu yüzden zor

• 9 yıldır dans ediyorum sakın bırakma ben yapabildiğim zamana kadar yapıcam kim ne derse desin sende vazgeçme

0|0
    0|0
  • Ben bıraktım 5 yıl oluyor..
    Sen nasıl istiyorsan öyle yap başkasını dinleme buna ancak kendin kendi isteğinle karar verebilirsin.

0|0
    0|0
  • şimdi dansa devam etsen sevdiğini kaybedersin dan sevdiğindan daha önemliyse devam et ama sevdiğini çok seviyosan onun için bırakmalısın derim kara senin

0|0
    0|0
Yükleniyor...