Fenerbahçe 'nin yaptığını Galatasaray yapsaydı dileniyor olurdu haksız mıyım?

Fenerbahçe şimdi hedef 1 milyon üye adı altında para topluyor kimsenin bir şey dediği yok. Peki soruyorum size aynı olayı Galatasaray yapsa dileniyor diye konuşurdunuz. Anlaşılan fenev 'in parası bitmiş hedef 1 milyon üye heden 50 milyon TL :))

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Biri olmayan stadin kombinesini satar digeri uye yapma pesine duser, zavallilar.

3|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Her sene vergisini tam veren ve futbolcularının parasını tam ödeyen bir kulübe taraftarı destek oluyor ;)

1|0
    0|0
  • Federasyon başında Demirören olduğu sürece Fenerbahçe paşalar gibi yaşayacaktır. Sayılı günlerinin tadını çıkarsınlar elbet bir gün herkes akla karayı ayırmayı akıl edecektir.

0|1
    1|0
  • Hahahaha devlet desteği olmasaydı haliniz ne olurdu len sizin 6sliler? Tt tokiyi bedavadan aldınız verginizi ödemiyor sunuz :)

Mehmet ali birand da demişti "eğer 3 temmuz olmasaydi Fener bize 20 yıl fark atardı" diye

Siz önce verginizi ödeyin hırsızlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kardeşim bizim en kötü olduğumuz durumda takımda tek yabancı kalmamışken sırf Türklerle Hakan Şükür Hasan Şaş vs şampiyon olmadıkmı? Fener samba yaparken biz gol attıktan sonra misket oynamadıkmı? Yani bizim paramız olmasada bu ülkenin en büyüğüyüz olsada farketmiyo ama dediğin gibi aynısını biz yapsak derlerdi umrumuzdamı kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş :))

1|1
    1|0
  • Güzel bir noktaya değindin.

Bjk ve fenevliler yapınca sorun yok biz yapsak paraları bitti yok dileniyolar derlerdi.
    Neyse ne kadar büyük bir camia olduğumuz ortada

2|1
    1|1
  • Seninki benden kara diye söz vardır
    pbs.twimg.com/media/BBpWcyzCcAAl-Oo.jpg:large

1|1
    1|0
    • Birader benim de anlatmak istediğin konu bu bunu biz yapınca dilenci fenerbahçe yapınca ne hikmetse üye alımı oluyor :))

• Siz önce oyuncuların aylıklarını ödeyin. 3 Aydır eşek gibi oynatıyosunuz. Tff ye verginizi ödeyin sonra feneri eleştirn. Size bedava stad yapılınca neden bu kadar havlamıyodunuz? bizim amacımız herkese büyüklüğümüzü göstermek

1|1
    1|1
    • Arkadaşım önce bir üslubunu düzelt. Biz futbolcuların parasını vermiyormuşuz vergiyi ödemiyormuşun bu kimseyi ilgilendirmez. Ben sadece zamanın da biz para toplarken dalga konusu olmuştuk. Bugün siz yapınca kimsenin sesi çıkmıyor sadece o konuya değindim.

• Ülker Arena 'yı kim yaptı peki kardeşim?

• ülker arenanın maliyeti 60 milyon tt arenanın maliyeti 191.5 milyon. fenerbahçenin 1 milyon üye kampanyasındaki kazancı 50 milyon. Anladınmı şimdi yoksa ayrınbtılı anlatayımmı

• Fenerbahçe senelerdir devletten ve iş adamlarından yardım alıyor Emenike yi bile Acunun parasıyla aldılar bu kadar rezil bu kadar aciz bir takımlar.

1|0
    1|0
  • kıskançlık yapmayın bu bir üyelik projesi dir ve fenerbahçede söz sahibi olmaktadır. bu proje dünya devleri incelenerek hazırlanmıştır

0|0
    1|0
Yükleniyor...