Bazı zaman hayatın beni es geçtiğini düşünüyorum

Etrafıma bazen bakıyorumda her zaman olmasada hayatının çoğunluğunda mutlu ve şanslı insanlar var..

Artık yaşadıklarımdan ötürü profil resmimdeki duruma döndüm bazı zamanlar oluyoki hayatın beni es geçtiğini bana haksızlık yaptığını yada diğer insanların daha torpilli olduğunu düşünüyorum..

ARANIZDA BENİM GİBİ DÜŞÜNEN YOK MU ..?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Az önce yürürken hastane önünde banklarda dimdik oturan bir kadın gördüm ama başı önüne doğru eğilmiş uyumuş mu desem bayılmıs mı yanında çöpten topladıgı bir poşet üş baş bitik bir hal. Hayat bazılarına pek de adil olmuyor öte yandan pek süslü hanımefendiler beyefendiler olarak derdini bile sormadan yolumuza devam edip geçiyoruz o ablanın yanından

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Burada çok mutlu olanların olmadığını iddea eden kişiler varsa onlarda bilki mutlu değildir, kedi uzanamadığı ciğere pis der misali, hayatın anlamını anlamış ve elindekilerin kıymetini bilen, geçmişte sahip oldukları şeylerin farkında olan ve gelecekte sahip olabilecekleri içinde umut besleyen kişi her şekilde mutlu olur, mutsuz olmak için bahane yaratmak kolay gibi görünsede mutlu olmak için sayısız neden bulmak çok daha kolay aslında

0|0
    0|0
  • Senin gibi düşünüyorum.

Mutluluğun adil dağıtıldığına inanmıyorum, bazı durumları istesem de değiştiremiyorum.

Mesela bukadar kırılgan olmasaydım keşke diyorum, o zaman daha az kırılırdım.

1|0
    0|0
  • Hayır kimse çok mutlu diil zaten hayatını tamamen mutlulukla geçiren bir insan yoktur sonuçta. O herşeye sahip olduğunu düşündüğün kişininde eksikleri çok ama göze çarpmio okadar ..

1|0
    0|0
  • İstediğin bir şey varsa gidip almasını biliceksin. Böyle düşünüyorum. Hayat diye ortada bir karar mercii yok seni es geçsin.

0|0
    0|0
  • Adil olmayan bir dünyada adalet istemek...?

1|0
    0|0
  • Sıkma canını insanın içine bazen bir karamsarlık düşüyo herşeyi boş olduğunu sanıyo. Bendede arada böyle oluyo ama napalm bunları düşünerek dahada yalnızlaşıyoruz. Umudunu kesme daha yolun başndasn belki ilerde mutlu olcan .d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Seni bazen geçiyormuş yine ben hep teğet geçiyor bir gülmedi yüzüm lanet olsun :(

1|0
    0|0
  • Evet . Artık ; çoğu zamanım bu şekilde düşünmekle geçiyor. Yalandan gülmelerim bile.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ben varım kuzen :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...