Kapat

Zamanın hiç bir şey değiştirmediğini ne zaman anladınız?

Sorum anlaşılabilmiştir umarım. Zamanın hiçbir şeyi değiştirmediğini herşeyin hep aynı kaldığını veya hafiflemediğini ne zaman farkettiniz? Ben zamanla geçer sözüne inanmıyorum pek.

0|0
17|21

En İyi Kız Görüşü

• zamanla geçmiyor sadece üzeri tozlanıyor eğer geriye dönüp bakarsan eline toz bezini alıp silersen aynı kaldığını görürsün.bunun yerine tozlu kalmasını tercih edersen bir süre sonra tozdan gözükmez.sende yok olduğunu düşünürsün.tüm olay bu işte,hatırlamak ve unutmak arasındaki ince çizgi.

1|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 21

• Zamanla geçen tek şey zamandır. İnsan sadece alışır. İyi ya da kötü şeylere alışır ve hayat monotonluğu içinde kaybolur köhne insan.

Ve sen yerinde sayarken, bir tek zaman geçer gider, dönmemek üzere. Ve çoğumuz değil hepimiz, zamanın hiç birşey değiştirmediğini fark etmeyiz bile.

Herşey yine olacağına varırken, bizler durakların gelmesini bekleriz. Kaçsakta yine aynı durakta ineriz.

İşte zaman böyle garip bir tren, kıyamete yol alan, bizi bizle baş başa koyan...

1|0
    0|0
  • illaki evinde bebeklik döneminden kalma resmin vardır. bir o zamöanki resime bak birde son haline bak. hani zaman hiçbirşeyi değiştirmiyordu. değişmişsin işte. o yüz ve surat ve küçüklük halin hala aynımıdır acaba.?

2|0
    0|0
    • Güzel bir yaklaşım sağol :) ama gerçekten çoğu zaman yerimde saydığımı düşünüyorum.

• unutmak istiyorum sadece bazı şeyleri veya daha iyi bir yerde olmak hayatımda.

• unutmanın ilacı yeni uğraşlar bulmaktır. yeni düşünceler ve planlar geliştirmektir. bir yerlere gelmek istiyorsan mücadeleci olmalısın,azimli olmalısın,sabırlı olmalısın,inanmalısın,ve en önemlisi hedefin olmalı ve birikim yapmayı ve hesap kitaptan anlamalısın.

• alışıyosun sadece.tek olan bu.

1|0
    0|0
  • terkedildim deliler gibi sevıyorum zamanla unutursun dedi ve zamanın hiç bişeyi değiştirmedıgını anladım

1|0
    0|0
  • haberleri izlediğimde bugünde aynı değişik bir şey olmamış diyorum ve geleceğin farklı olmayacağı fikri doğuyor kafamda

1|0
    0|0
  • Anlamadım. Çünkü zamanla değişen bir çok şey var. Sen değişmediğini zannediyorsun yada henüz yolun başındasın

0|0
    0|0
  • ne olabilir ki dertlerine derman :)

oturup hiçbir şey yapmazsa insan :)

nasıl iyileştirsin yalnızca zaman :)

gerekir senin birazda çaban. :)

hayatımın ilk dörtlüğünü de yazdım nasıl olduysa :D

geçecektir zamanla ...

0|0
    0|0
  • Saatim durunca anladım:p

1|0
    0|0
  • inan bana daha 9 yasımdaydın

1|0
    0|0
  • zaman öyle bir şey ki neyse sustum.

0|0
    0|0
  • Bazı şeyler zamanla gecıyor ama bazıları oyle değil insanın içinı yiyip bitiriyor. Aşk , ihanet ve hayatımızın en mutlu anını ben bunları unutmam ya sen ?

0|0
    0|0
  • Zamanla geçiyor, her defasında geçtiği için alışıyorsun. Benim için doğru bir söz

1|0
    0|0
  • Zamanı iyi değerlendirirsen ve beynini iyi kullanırsan herşeyin değişmesi mümkündür

1|0
    0|0
  • keşke geri dönse

0|0
    0|0
  • Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir...

0|0
    0|0
  • Zamanla değişmediği zaman:)

0|0
    0|0
  • üzerine fazla zaman gecmemiş demekki senin

0|0
    0|0
  • Hayır zaman cok seyi degistirir bizzat yasadım biliyorum zaman hayattır

0|0
    0|0
  • senin soruları ilk seferde anlayabildiğimiz anlarız.

0|0
    0|0
  • zaman herseyi degiştirir

0|0
    0|0
  • zaman her şeyin ilacıdır

0|0
    0|0
    • Bence değil.

• evet sadece alışırsın veya inanırsın ama değişen bişi yoktur.

• geçmişin üzerine bir şey inşa edemezsin

sen ne kadar hatırlarsan o kadar o yara açılır gerek yok

seçimler dünyası yanımda olmayan yüreğim de de olamaz

Kızlar Ne Diyor 16

• Ne zaman anladığımı hatırlamıyorum ama hiç inanmam bu söze. Hiçbir şeyi değiştirmiyor, her şey aynı kalıyor sadece alışıyorsun.

1|0
    0|0
  • Ölümün tadına bakınca anladım,hiç lezzetlide değil,Allah kimseye yaşatmasın o acıyı..

İşte zaman, sadece bunu silemiyor.O yara hep açık,hep açık..

2|1
    0|0
  • Yeni hayat kurdum ama geçmişte yaşadıklarım peşimi hiç bırakmadı.Artık davranışlarıma bile etki etmiş beni çok değiştirmiş.O neşeli halim bile gitti.Hep hatırlar üzülürüm.Malesef istemesen de hatırladığın olaylar hatta hatırladığın numaralar bile çok acı veriyo.Keşke silebilsek...

1|0
    0|0
  • En basitinden zamanla insanların düşünceleri değişiyor..Düşünceler değiştikçe insanların durumlara karşı farklı açıları gelişir ve herhangi bir sorun olduğunda üstesinden kalkma olasılığı artar..Zamanla geçer.

1|0
    0|0
  • zamanla cidden geçio bi çok şey ztn bi söz vardr değişmeyen tek şey değişimdir die

0|0
    0|0
  • acın hafifliyor ama asla tamaamen gitmior

1|0
    0|0
  • Birşeyler için geç kalındığı zaman yada telafisinin artık mümkün olmadığı zaman ...

1|0
    0|0
  • Bana göre zaman her şeyin ilacı.

0|0
    0|0
  • hayatının başındaysan bir çok şeyi değiştirir ama, ilerlemişse yaşın hiçbişiy değişmez...

0|1
    0|0
  • kesinlikle birçok şeyi değiştirdiğine inanıyorum link

0|0
    0|0
  • ben inaniyorum. zamanla unutamasanda acısı diner illaki. yani sonuç olarak zaman herşeyin ilacıdır :) geçmez ama dindirir..

0|0
    0|0
  • Zaman her şeyi değiştirir hatta bazen insanları bile.

0|1
    0|0
  • canım hala yandğında...

0|0
    0|0
  • degistirir

0|0
    0|0
  • Zaman herseyi degistirdi ve degistirmeyede hala devam ediyor

0|0
    0|0
  • zittiretmeyi öğrendim, çoğu konu için zamanın geçirmesini beklemiyorum, ben zaman geçiriyorum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...