Kapat

Arkadaşlarıma tecavüz etmeye çalışmışlar iğrenç!!

Bugün bi arkadaşım ağlayarak yanıma geldi n'oldu niye ağlıyorsun dedim sevgilm bana tecavüz etmeye çalıştı dedi detaylı anlat dedim işte anlattı arkadaşımın sevgilisi arkadaşımı ormana kaçırmış (çok ıssız bi yer değilmiş ) tecavüz etmeye çalışmış ben detaylı anlatamıyorum çünkü midem dayanmaz arkadaşım bağırmış ormana piknik yapmaya gelenler yetişmiş karakola götürmüşler sevgilisinide . Bu olaydan 2 haftada sonrada başka bi arkadaşıma sevgilisi tecavüz etmeye çalışmış meğer arkadaşlarımın sevgilileri birbirlerini çok iyi tanıyorlarmış ve çok yakın arkadaşlarmış . Bunlar arkadaşlarımla sırf tecavüz etmek için çıkmışlar sonradan açıkladılar. Nereye şikayet etmeliyiz nereye başvurmalıyız?

Güncellemeler:
iddiaya mı ne girmişler

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hİçbirm yere başvuramazsın. Sonucta sevgilisi degil mi? kendi rızasıyla gitmedi mi oralara? zorla mi götürmüş ?

Nereden buluyorsunuz böyle tecavüz etmek isteyen tipleri ya?

Polise söyleyin belki birşey yaparlar

0|0
    1|1
    • ya kaçırmış

• kimse yokmuş kaçırırken ormana getirmiş anca orda duymuşlar sesini

• polise gidin

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• şikayet edersen olacakları söyliyim eğer darp raporu almadıysa görgü tanıkalrınıda bulamazsanız bişey çıkmaz...ama bi zorlama konu sıkı tutarak morarma ne biliyim bi darp varsa raporda varsa tecavüze yeltenmekten yanına bide kız kaçırdılar dedimi iş 1 yıldan başlar...

0|0
    0|0
  • polise herhalde. acele edin.

0|0
    0|0
  • Savcılığı dene.

0|0
    0|0
  • doktora şikayet edin.ormana hangi akıl hangi beyinle gitti bu kızlar deyin.bi kontrol etsin.ne kadar saf mış arkadaşların.

1|0
    0|0
  • insandan maymuna dönüyoruz sanırım artık

0|0
    0|0
  • bana şikayet etmede nereye gidiyosanız gidin :D

0|0
    0|0
  • bu biraz fantazi gibi geldi bana:))

0|0
    0|0
  • polise edecek nereye edecek başka

0|0
    0|0
    • tamada dava falan açabilirler mi ailelerine söyleseler

• tabiki açabilirler şahidi falan varsa olur heralde niye olmasın ama ailesi gidip öldürmesin çocukları

Kızlar Ne Diyor 7

• eğer anlattıklarınız gerçekse çok güzel arkadaşlar seçmişsiniz.

hayal dünyası geniş olan insanlar değilsinizin umarım.sizde onlara orman kanunu uygulayın derim ben.

0|0
    0|0
  • nuri alco bunlar nesilden nesile rezillik..

0|0
    0|0
  • Rezillik ya :S Polise şikayet et mahkemeye verin

0|1
    0|0
  • kaç yaşında arkadaşların darp var mı polis saldı mı arkadaşın polise ne demiş gidin savcılığa

0|0
    0|0
    • 17 yaşındalar polis saldı savcılığa gideceğiz yarın

• garip anlattığın umarım doğrudur

• Polise şikayet etsinler. Sonra dava açılır

0|0
    0|0
  • ya ben anlamış değilim bi kız neden biriyle çıkar bunarı düşünmeden biz amerikan değiliz türküz müslümanız değilmi bi erkekle nişan olmadan nikah olmadan neden buluşurlarki yada benmi böle yetiştirldm anlamıyorum benmi yanlışım

0|0
    1|1
  • Hastaneye gidip şikayette bulunabilirsiniz.

Ulan sen kafayı mı yedin ya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...