Çarpılma diye bir olay gerçekten var mı?

çarpılma gerçekten var mı? arkadaşımın bir tanıdığı var gibi bişey ve kadın 3 harflilerle iletişimde olduğunu söylemiş hatta yanında küçük bir oğlan çocuğunun ruhu olduğunu söylemiş. ki benim bildiğim kadarıyla ruhlar bizim dünyamıza giremiyor. herneyse kadın önceleri tanımıyormuş bunları sonra mağazalarına gitmiş ve birşeyler demiş tanıdığımızın evinde olan şeylerle ilgili. evden birşeyler çıkmış hatta ters yazılmış ayet falan. kadın büyüleri bozmaya çalıştığını söylemiş buraya kadar tamam ama sonraki şeyler 'ne alaka?' dememe neden oldu. mesela konuşamayanları düzeltmeye çalışıyormuş. böyle bir şey mümkün mü? ve çarpılma olaylarını da. çarpılma gerçekten var mı bilmiyorum bu konuyu pek? kadın ilginç ama biliyor yani bazı şeyleri. islama uygun olarak acıklarsanız sevinirim. bu arada ramazanınız mübarek olsun.

Güncellemeler:
ayrıca nickim niye böyle oldu bilmiyorum.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• ben gördüm.. yemin ederim çok ürkütücüler onları gördüğünde ağzın gözüne, çenen sağa kulakların aşağı gidecek kadar yamuluyosun.. o korkuyu o hissi anlatamam ve o anda benle uğraşsaydı belki o yamulan yüz tipim düzelmiycekti.. kastedilen çarpma bu yani o korkuyla konuşamayabilirsin, kekeme kalabilirsin, ağzın yamuk olabilir yüzün aşağı düşebilir vs.. sana tek tavsiyem onları düşünme onlar hakkında yorum yapma çünkü onların ilgisini çekiyosun.

0|0
    0|0
    • 3 harflilerin çarpmasından bahsediyor yani? ya benim arkadaşım çok takıyor. etkileniyor çok kadının anlattıklarından falan ve gelip bana anlatıyor.

• 3 harfli demek ile cin demenin arasında bi farkı yok. Daha fazla bu konuya girmesek olur ben tövbe ettm sadece uyarıyorum ellerine düştüğünde kurtulamazsın. Arkadaşınada söyle onlar hakkında konuşmasın ilgisini çekebilir.

Erkekler Ne Diyor 4

• İlk görüşte aşk var bnce ..

0|0
    1|0
    • sen bir git elini yüzünü yıka bence.

• Ben inaniorum çarpılama var :P aslkdjalksjlk Soruyu okumadım :(( İn cin top oynuyo burda eksilemiyeydin iidi yıkıldım :(((

• Kıza cin çarptıı heralde nooldu kayboldu nerdesiiin biiilmeem :((

• Elektrik çarpmasını duydum ama böyle çarpma duymadım.

0|0
    1|0
  • Rahmani olanları değil ama şeytani olanlarından özellikle sakınmak gerekli. Ve onların kendilerine göre bir düzenleri var. Müdahaleden kullanılmaktan ve işlerine burun sokulmasından hoşlanmazlar.

0|0
    0|0
  • allah belanı vermesin korktum ya şimdi :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Böyle şeylerle uğraşma hiç bence

0|0
    0|0
    • uğraşmıyorum ki zaten. arkadaşım çok uğraşıyor. çok etkileniyor bundan. ama bana gerçekçi gelmiyor pek.

• soruyu daha duzgun bi sekilde yazsaydin keske

0|0
    0|0
Yükleniyor...