Derbi günlerinin eski heyecanı kalmadı mı? Bu tatsızlık Türk futbolunun kötü gidişatından mı kaynaklı?

Özellikle Galatasaray-Fenerbahçe derbisini öğrencilik zamanlarımda iple çekerdim. İki gün önceden makaralar, maç üzerine tartışmalar başlardı öğrenci ortamında. Toplu olarak maça gidilecek, izlenilecek ortak alanlar belirlenirdi.

Şimdi, özellikle bu sezon futbolun, derbilerin bir heyecanı yok gibi. Bana mı öyle geliyor sizin fikrinizi merak ettim.

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• şikeydi davaydı protestoydu olaydı cezaydı derken soğudum futboldan tuttuğum takımın maç sonuçlarına bile bakmıyorum kulüpler sanki birbirlerinin düşamanı kime sorsan futbol spor derler afrikada futbol sayesinde düşman kabileler birleşiyo bizde tam tersi ezeli rekabet ebedi dostdan azılı düşmana giçiş oldu sanki :) değişik ve saçma işler yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Rezil bir derbi
    55 bin kişilik stadın neredeyse yarısı boş
    Zaten deri derbilikten cıkmış

0|0
    0|0
  • Nerde o eski derbiler

0|0
    0|0
  • Tribünde yapılan tezahürata bile karışan bir devlet var klüp başkanlarından tut taraftar gruplarını bile darbeci ilan eden bir devlet var böyle bir ortamda futbol spor olmaktan çıkmış bir siyasi maşa ve ne yazık ki tamamen endüstriyel bir metaya dönüşmüştür çok birşey beklenmesin artık Türk futbolundan.

0|0
    0|0
  • şu futbol biletlerini akıllı bilet yaptıkları için zaten sahaya rağbet azalmış. futbolla ilgilenmem. geçen haberde dinledim.

0|0
    0|0
  • aynen öyle ya. biletlerin 3te biri bile satılmamış. ben bile koyu gsli olarak derbi havasına girmeyi bırak maçı bile umursamıyorum.

0|0
    0|0
  • Buda hükümetin işi komsenin zoruna gitmesin

0|0
    0|0
  • Sen ofsayti biliyor musun?

0|0
    0|0
  • Tüpçü

0|0
    0|0
  • Gundemde daha onemli okaylar ceryan ettigi icin boyle bence..

0|0
    0|0
  • pc, telefon falan insanlara unutturdu futbolu herkes kendi havasında ama iyi bişey değil bu.

0|0
    0|0
  • Turk futbolunda zerre kadar zewk kalmadi

0|0
    0|0
  • passoligden

0|0
    0|0
  • Futbol öldü... Basimiz sagolsun

0|0
    0|0
  • eski heyecen yok