Çapkın erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz size çekici geliyorlar mı?

çapkın erkekler size çekici geliyor mu? hayatla barışık diye mi düşünürsünüz yoksa itici mi gelir?

0|0
23|3

En İyi Kız Görüşü

• beni bulma aşamasında yapsın da benden sonra bitirsin , candır o gözümde ee öylesi sevilir işte diğer türlüsü itici :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• çapkın erkek çekici değil itici geliyor bana.

2|0
    0|0
  • sevgılım capkın olmasın hıc bır zaman ama capkın erkek komıktır eglencelıdır ıyı muha bet edılır ama sevgılı no no nooo

0|1
    0|0
  • çok itici gelirr

2|0
    0|1
  • AsLında değişiyor... Kimisine yakışıyor... Kimisine yakışmıyor...

:))

0|1
    1|0
  • Bana göre çapkın erkek olup olmadığı dışardan belli olmayadailir...Belki de sevgiyi arıyordur amaa bunu bulamadığı için bir çok kızla olduğu için adı çapkın olmuş da olabilir...Bu şekildeyse benim için hiçç sorun olmaz...Benden öncesi beni ilgilendirmez...Ama eğer tam tersiyse yani gerçekten çapkınsaa...Her çiçekten bal alırım hesabını yapıyorsaa hiççç de çekici gelmezz aksinee mide bulandırı geliyorlarr banaa...

0|0
    0|1
    • senden sora çapkınlık yapmazsa sorun yok diyosun senden önce yapsın yani :DDD

• sana köpek gibi sadık olsa neden bakmazsın :DDD sen kime bakıyosun kimseye bakmıcan heralde çapkın bakmam dersin sadık olmaz dersin :DDd

• Gerçekten çapkın olanın sütü bozuktur çünkü...şimdi sadık olsaa ilerde ne yapacağı belli olmayabilirr..güvenilmezdirr...

• sumugumu atmam sen kimsin derim :).erkek dedigin efendi agirbasli olur. zibidi gibi butun hatunlarin pesinde kosmaz maymun istahli gibi. o yuzden efendi ol akilli ol :)

1|0
    0|0
  • çapkından kastın böyle kızlara yapıs yapıssa cok itici gelir valla helede böyle her kızla muhaabbetı olan herkesle yakın olan tipler bence cok gereksız. En iyisi az konusan gizemli cool olanlar azıcık da tipin varsaa illa talibin çıkar :D

1|0
    0|0
    • bak bana her kızla muhabbetim var mı yok benim gibi olcan :D

• benim bi arkım vardı yakışıklı çocuktu çirkin kızların olduğu grupta takılıyodu bide yanlarına gidince güzeller derdi onlara ben de çirkin olduğunu bile bile neden onlara güzeller diyosun derdim oda öyle bi medeniyet kurmuştu kızlarla takılıyorum havasındaydı ama hepsi çok çirkin :DD ben selam bile vermem öyle kızlarla ark olcağıma yalnız ol böle oooh :D

• Kız dediğiniz nedirki beee:) Kızlarla dolaşmanız veya çok fazla kız arkadasınızın olması size hava katmaz:)

• Çapkınlık kısının kendıne duydugu özguvenın yetersızlıgınden kaynaklanır son derece ıtıcıdır.

1|0
    0|1
  • Çekici gelmesi için hiç bir neden yok bence. Hayatla barışık olmak da bambaşka bir şey. İtici tabiki.Zavallı gelir öyle kişiliksiz insanlar.

0|0
    0|0
  • çapkın erkek gözümde bir hiçtir .hiçde çekici gelmez .çoğu zaman elektiriğimin tuttuğu ama bu huyunu gördüğüm erkeklerden uzaklaşmıımdır ve görüşmemişimdir yani.bende ters etki yaratıyor .

1|0
    0|0
  • Çekici değil iticiler

1|0
    0|0
  • adam olan erkek çekici erkektir. bitti...

1|0
    0|0
  • kesinlikle itici

2|0
    0|1
  • çekici gelecek bir taraf göremiyorum

2|0
    0|1
  • hiç çekici değil

0|0
    0|0
  • senin çapkınlığın bitmez hiç muhabbet yapma şimdi :D

0|0
    0|0
  • itici tabiki..güven huzur yoksa napıyım ben öyle insanı..çapkınlarda da durum böyleyken itici..

1|0
    0|0
  • geçmişi beni ilgilendirmez ama benleyken çapkın olamaz

0|0
    0|0
  • hıc bırsey dusunmuyorum.

0|0
    0|0
  • Ben cool seviyorum

0|0
    0|0
  • ne cekici itici gelir

0|0
    0|0
  • Eğer sevgili iseler çok iticiler.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Pezevenklikten ne medet umuyorsun be arkadaşım. Sana fahişe kadın çekici geliyor mu ? Biraz iffet sahibi olmalıyız.

5|0
    0|1
  • Çapkın erkek çekicidir. Çekici olmasa çapkın olamazdı zaten :)

Ama gel gör ki kadınlar çapkın erkek çekicidir diye bas bas bağırsa tüm nice guy'lar çapkın olmaya kalkardı...

Kadın aklına sahip olmayı çok isterdim.

0|1
    1|0
  • Konu kızlara sorulmuş ama ben de cevap veriyim :D çekici olmasa nasıl o kadar çapkın olsun? Cevaplara baktım da çapkınla abaza ayırt edilememiş :D Hele bi de önüne gelene yazar önüne gelenle yatar demişler. Yok öyle bişi adam çapkınsa illaki kriteri vardır;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...